Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kādu laiku BOOT.Lv redakcijas rokās atradās Logitech G510 klaviatūra, kuras mērķauditorija ir datorspēļu entuziasti, minēto klaviatūru arī šoreiz apskatīsim.

[bootgallery]

Iepakojumā varam atrast pašu klaviatūru, papildus pievienojamo palm rest, kā arī pamācību un disku ar draiveriem.

Klaviatūra ir visai liela, līdz ar to varētu rasties problēmas cenšoties to novietot uz maza galda. Kreisajā pusē novietoti astoņpadsmit programmējami “G” taustiņi. Pa kreisi no displeja varam atrast pogas, kas paredzētas mikrofona un austiņu ieslēgšanai vai izslēgšanai, tiesa tās darbosies tikai tad, ja iepriekšminētās ierīces būs pieslēgtas pie klaviatūras aizmugurē novietotajām ligzdām.

Kā jau minējām, klaviatūra ir aprīkota ar displeju, kuru, pateicoties komplektā iekļautajai programmatūrai varam regulēt pēc sirds patikas – tas mācēs attēlot gan jaunākās ziņas RSS plūsmā, gan tvītus un, protams, noderīgu informāciju par spēlīti, kuru dzenājam.

Logiteh G510 augstumu iespējams regulēt tikai vienā līmenī, kas šķiet nedaudz dīvaini, jo pat dažām ne-datorspēļu-entuziastu klaviatūrām šīs pašas kompānijas izpildījumā ir divi augstuma līmeņi. Daļēji iepriekšminēto mīnusu atsver komplektācijā iekļautais palm rest, kuru pievienojot, vismaz man klaviatūra šķiet daudz ērtāka, šeit gan jāņem vērā fakts, ka tiek aizņemts vēl lielāks galda virsmas laukums.

Paši klaviatūras taustiņi novietoti nedaudz ieslīpi, sagāzti uz priekšu, šādi tos ir ērtāk nospiest. Tiesa, taustiņi varētu būt pavisam nedaudz lielāki, jo ir brīži, kad nejauši gadās nospiest uz diviem reizē. Pozitīvi, ka taustiņi ir salīdzinoši klusi.

Ierīces labajā augšējā stūrī novietoti multimediju vadības taustiņi, zem kuriem atrodas skaļuma regulācijas rullītis, kā arī skaņas ieslēgšanas/izslēgšanas taustiņš.

Displejs un taustiņi ir apgaismojami, pēc mūsu izvēles pieejams vairākas krāsas – sarkana, zaļa, zila, dzeltena, violeta, rozā un citas. Labajā, augšējā stūrī novietotie “M” taustiņi, paredzēti krāsu profila maiņai. Protams, apgaismojumu iespējams arī izslēgt pavisam.

Verdikts: Logitech G510 varētu būt labākais draugs World Of Warcraft un līdzīgu datorspēļu cienītājiem, tā piedāvā neskaitāmas konfigurācijas iespējas, kurām pielietojumu atradīs katrs. Par šādām ērtībām gan ir jāmaksā, pie tam visai daudz – Logitech G510 Latvijas interneta veikalos izmaksās vairāk nekā 70 latus, tomēr jāņem vērā, ka tas būs ilgtermiņa ieguldījums mūsu izklaidei.

Saistītās tēmas: klaviatūraslogitech

Izsaki savu viedokli