Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

BMW M3 jau standartā nāk ar ievērojamiem 420 zirgspēkiem, tomēr tiem, kam ar to ir par maz, tūninga ateljē G-Power sagatavojis divas jaudīgākas versijas. Pirms kāda laika prezentētais BMW M3 GTS  attīstīja 635 Zs un 630 Nm, tomēr tagad uzņēmums sagatavojis BMW M3 versiju ar iespaidīgiem 720 Zs un 700 Nm.

Šādi jaudas rādītāji iegūti, palielinot dzinēja tilpumu no standarta četriem līdz 4,6 litriem un uzstādot kompresoru ar oglekļa šķiedras ieplūdes sistēmu. Uzstādīta arī speciāla dzesēšanas sistēma, kā arī titāna izplūde. No vietas līdz simtam G-Power M3 Tornado RS paātrinās 3,7 sekundēs, savukār 200 km/h robeža tiek sasniegta pēc 9,5 sekundēm. Maksimālais ātrums – virs 330 km/h.

Vizuāli auto ieguvis dažādas oglekļa šķiedras detaļas – priekšējo uzliku, dzinēja pārsegu un trīsdaļīgu antispārnu. Tāpat vizuālo tēlu papildina 20 collu vieglmetāla diski, kas apauti ar 255/30 un 295/25 izmēra riepām. Par bremzēšanu rūpējas keramikas bremžu sistēma ar 396 mm un 380 mm bremžu diskiem.

Par tehniskajiem uzlabojumiem jāmaksā 41 650 eiro, savukārt aerodinamiskās pakotnes cena grozās ap 10 000 eiro. Jāatzīmē, ka šis brends populārs ir arī Latvijā, jo zināmi vairāki auto, kam uzstādīti G-Power kompresori.

Saistītās tēmas: bmwBMW M3G-PowerG-Power M3 Tornado RS

Izsaki savu viedokli