Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Attīstoties modernajām tehnoloģijām daudz lielāka uzmanība tiek pievērsta datu drošībai. Protams, viens no populārākajiem veidiem kā aizsargāt datus ir ar paroles palīdzību, taču ierasta ir kļuvusi tāda tehnoloģija kā pirkstu nospiedumu lasītājs, kas pilnībā pārbauda personas identitāti. Šoreiz Fujitsu piedāvā nedaudz atšķirīgu risinājumu.


Fujitsu PalmSecure

Kompānija Fujitsu piedāvā ielogošanās komplektu, kura pamatā ir plaukstu vēnu lasītājs. Skan dīvaini? Katram cilvēkam plaukstas vēnu zīmējums ir atšķirīgs un divus vienādus nav iespējams atrast. Kā būtisks ierīces pluss jāpiemin tas, ka lietotājam nav nepieciešams fizisks kontakts ar ierīci, plaukstu iespējams turēt nelielā attālumā no lasītāja. Šāda sistēma būtu visai ērta, piemēram, bankomātos kā papildus drošības līdzeklis. Komplektu iespējams pievienot datoram un nevarēsiet uzsākt darbu vai piekļūt kādai ar paroli aizsargātai mapei, līdz ierīce jūsu plaukstas vēnu zīmējumu nebūs atzinusi par identisku ar saglabāto.

Drīzumā tirgū nonāks jau otrais PalmSecure, kur vēnu zīmējuma lasītājs ir apvienots ar peli. pagaidām gan Fujitsu neizpauž ierīces aptuveno cenu, taču zināms, ka tā pārdošanā nonāks jūnijā.

Izsaki savu viedokli