Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunajā planšetdatoru un viedtālruņu ērā kompānijas bieži lielās, ka ir izdomājušas kaut ko jaunu un oriģinālu. Gandrīz tikpat bieži šie apgalvojumi nav nemaz tik patiesi. Fujitsu gan ir radījuši konceptu, kas apvieno pāris jaunas un interesantas idejas.

Fujitsu Lifebook koncepts apvieno portatīvo datoru, planšeti, telefonu un fotokameru kā vienu kopumu. Kas šo konceptu padara īpašu? Visas minētās daļas ir atsevišķi noņemamas. Proti – Lifebook klaviatūra ir planšetdators. Kad ievietojat to iekš Lifebook, jums ir pilna izmēra skarienjutīga klaviatūra. Kad izņemat to ārā, jums ir atsevišķi funkcionējoš planšetdators.
Tad pats attiecināms uz kameru. Ieslidinot to tai paredzētajā vietā, tā darbojas gluži kā webkamera portatīvajos datoros, bet to iespējams arī atdalīt un lietot kā atsevišķu foto ierīci. Paredzēts arī speciāls telefons, ko jūs varat ievietot savā Lifebook.

Lifebook vienīgais plus nebūs iespēja savienot visas šīs ierīces, lai ērtāk pārvietotu. Katra ierīce darbojas ar savu CPU, tā kā ierīces savienojot, apvienota tiks arī jauda.

Nav gan zināms nedz kāda OS varētu darbināt šadu ierīči, nedz arī cik tā varētu izmaksāt. Šis noteikti varētu būt viens no konceptiem, kuru realizāciju tiešām ir vērts gaidīt.

Saistītās tēmas: konceptslifebook

Izsaki savu viedokli