Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānijas Apple ražotais iMac ir ieguvis daudzus dvīņubrāļus, taču neviens no tiem nav bijis tik līdzīgs kā Fujitsu FMV F-A50 – ierīce, kurā apvienots gan dators, gan monitors.

Jaunais Fujitsu lolojums ir aprīkots ar 16 collu platekrāna LCD monitoru, kura maksimālā izšķirtspēja ir 1366 x 768 pikseļi. Dators ir aprīkots ar Intel Core 2 Duo CPU T8100 centrālu procesoru, kura frekvence ir 2.1 gigahercs. Komplektācijā ir iekļauti divi gigabaiti operatīvās atmiņas, taču vajadzības gadījumā to iespējams papildināt līdz pat četriem gigabaitiem.

Ierīcei ir iebūvēts Intel X3100 grafiskais procesors. Savas datnes lietotājam ir iespējams saglabāt uz 250 gigabaitu ietilpīga SATA cietā diska. Fujitsu FMV F-A50 ir aprīkots ar tādiem bezvadu datu pāaraides standartiem kā WiFi un Bluetooth. Spriežot pēc ražotāju vārdiem ierīce būs salīdzinoši klusa un tās radītais trokšņu līmenis būs tikai 30 decibeli.

Datoram ir divas USB pieslēgvietas, DVD RW diskdzinis , tāpat arī ierīce ir aprīkota ar SD karšu lasītāju. Datori pieejama baltā un gaiši rozā krāsās.

Pagaidām nav zināms kad Fujitsu FMV F-A50 būs pieejams Eiropas tirgū, taču Japānas veikalu plautos tas nonāks jau tuvākajā laikā un maksās 1260 ASV dolārus.

Izmantotie resursi:
AKHIBARANEWS.com

Izsaki savu viedokli