Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Populārā atrašanās vietu sociālā servisa Foursquare aplikācija saņēmusi pamatīgu vizuālo un funkcionālo atjauninājumu.

Foursquare serviss tika veidots kā līdzeklis, kas palīdz cilvēkiem gūt maksimālu labumu vietā, kur viņi ir nonākuši. Tas tika realizēts ļaujot katrā vietā atstāt komentārus un ieteikumus nākošajiem (potenciālajiem) vietas apmeklētājiem. Foursquare serviss ir audzis, nākušas klāt jaunas funkcijas un tagad, 3 gadus pēc servisa izveides, ir izlemts sniegt tam pamatīgu vizuālo un funkcionālo atjauninājumu.

Jaunā Friends sadaļa demostrē ļoti pārskatāmu draugu iečekošanās vēsturi, uzreiz parādot arī liela izmēra fotogrāfijas un atstātos padomus.

Explore funkcija ļauj daudz ērtāk atklāt vietas, ko būtu vērts apmeklēt. Kā pirmās tiek parādītas vietas, kuras mēdz apmeklēt draugi un kurām līdzīgās mēdz iečekoties. Ērti var apskatīties karti ar vietām, kur nesen iečekojušies draugi. Varbūt var sarunāt tur tikties?

Jaunā Explore izvēlne vēl aizvien ļauj pārlūkot populārās kategorijas vai meklēt ko specifisku – piemēram “free wi-fi” Arī šīs meklēšanas rezultāti tiek veidoti pēc lietotāja un draugu veikto iečekošanos statistikas.

Profila pārskata izvēlne arī ir vizuāli uzlabota.

Jaunā Foursquare versija pieejama Android un iOS ierīcēm. Tuvākajā laikā gaidāma arī atjaunotā BlackBerry versija. Nav nekādas informācijas par to, kad atjauninājums būtu gaidām Windows Phone lietotājiem paredzētajai versijai.

Saistītās tēmas: foursquare

Izsaki savu viedokli