Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls Engadget.com ir publicējis fotoattēlus no kompānijas LG IFA 2009 izstādes stenda, kuros ir redzams LG Electronics 15 collu OLED televizors. Pārsteigumu nav – šis mazais OLED televizors ir ļoti plāns un piedāvā baudīt patiešām kvalitatīvu attēlu, un diemžēl arī tā cena ir ļoti iespaidīga.

Nesen LG Electronics paziņoja, ka uzņēmums uzsāks 15 collu OLED televizoru masveida ražošanu, un jau novembrī šis produkts būs nopērkams Korejā, bet 2010. gadā arī citur pasaulē.

BOOT.Lv jau iepriekš ziņoja, ka 15 collu lielā OLED televizora izšķirtspēja būs 1366 x 768 pikseļi. Tāpat tam būs augsts kontrasts (visticamāk, 1 000 000:1), tikpat iespaidīgs attēla skata leņķis, kā arī uzlabots ekrāna mūža ilgums – LG Electronics ražotais OLED televizora diožu mūža ilgums solās būt aptuveni 30 tūkstoši stundu (3,5 gadi). Papildus visam iepriekš rakstītajam, jāpiemin arī tas, ka ekrāns būs kredītkartes biezuma. Vēl šai ierīcei būs Wireless TV tehnoloģija.

Engadget.com, daloties iespaidos, atzina, ka šī televizora attēls ir ļoti plūstošs, un tam ir ļoti labs melnās krāsas līmenis, kas, protams, nav pārsteigums, ņemot vērā OLED tehnoloģijas pārākumu.

ASV šī televizora tirdzniecība tikšot uzsākta februārī vai martā, un televizora cena būs 2500 ASV dolāru. LG Electronics portālam Engadget.com atklāja, ka 32 un 42 collu OLED paneļus ražotājs plāno piedāvāt jau 2010. gadā, kas ir ātrāk nekā tika gaidīts iepriekš. Protams, sākotnēji šie televizori būs ļoti dārgi.

Izmantotie resursi:
Engadget.com

Izsaki savu viedokli