Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ford Amsterdamas auto izstādē prezentējis speciālu Focus apvidus versiju, kas sauksies X Road un būs pieejama vien Nīderlandes tirgum. Ar benzīnu vai bioetanolu darbināmais spēkrats tirdzniecībā nonāks šāgada jūlijā.

Speciālā modeļa bāzi veido Focus universāls ar Titanium aprīkojuma līmeni. Apvidus versija no bāzes atšķiras ar jaunu virsbūves komplektu, kas sastāv no priekšējā un aizmugurējā bufera, kā arī melnām plastmasas arku, durvju un sliekšņu uzlikām.

Balstiekārta palikusi nemainīga, savukārt arkas tagad pilda jauni 17 collu vieglmetāla diski. Zem dzinēja pārsega atrodams 1,8-litru benzīna agregāts, kas attīsta 125 zirgspēkus un spēj darboties gan ar parastu benzīnu, gan arī bioetanolu.

Bāzes aprīkojumā iekļauti dalītā klimata kontrole, elektriski vadāmi logi, lietus sensors, sportiskāki priekšējie sēdekļi, kruīza kontrole un audio sistēma ar kompaktdisku atskaņotāju. Par papildus samaksu pieejama Business pakotne, kas sastāv no piecu collu ekrāna, navigācijas sistēmas, Bluetooth savienojumu un balss vadību. Focus X Road tiks izlaists līdz 300 vienībām ierobežotā sērijā un tā bāzes cena būs 25175 eiro.

Izsaki savu viedokli