Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Losandželosas auto izstādē prezentēs jauno Ford Kuga, kas nemaz nepiedzīvos atjaunināšanu, bet uzreiz tirdzniecībā tiks laista otrā krosovera paaudze. Losandželosā tiks atrādīta ASV versija Escape, savukārt Eiropas debiju Kuga piedzīvos pavasarī Ženēvas auto izstādē.

Vizuāli jaunā Kuga/Escape pieturas pie Detroitas motora šovā prezentētās Ford Vertrek koncepta. Izmēros otrā paaudze kļuvusi lielāka, tādējādi tā spēs piedāvāt vairāk vietas aizmugurē sēdošajiem un lielāku bagāžas nodalījumu.

Tehniski Ford Kuga iegūs no Focus un Mondeo iepazītos Ecoboost tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējus, kā arī jau zināmos 1,6 un 2,0 litru TDCI dīzeļdzinējus. Tie tiks sajūgti ar sešu pakāpju manuālo vai Ford PowerShift automātisko pārnesumkārbu. Apvienojumā ar uzlabotu aerodinamiku jaunās Kuga degvielas patēriņš solās būt zemāks nekā aktuālajai paaudzei.

Tāpat kā līdz šim pircējs varēs izvēlēties starp priekšējas un pilnpiedziņas versijām. Lielu soli uz priekšu Kuga sper saistībā ar asistentiem, jo piedāvājumā būs tādi palīgi kā novietošanās un aklā leņķa asistenti. Par papildus samaksu varēs iegādāties uzlabotu balss vadību un uz kustību reaģējošu elektrisku bagāžas nodalījuma vāku.

Tirdzniecībā ASV Escape nonāks jau nākamā gada sākumā, savukārt eiropiešiem pat līdz Kuga prezentācijai jāgaida līdz pavasarim. Pie klientiem pirmie eksemplāri varētu nonākt ne ātrāk kā vasarā.

Saistītās tēmas: ford

Izsaki savu viedokli