Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Grupiņa entuziastu ir uzsākuši interesantu Kickstarter projektu, atrādot pasaulei uzlabotas funkcionalitātes palīgrīku treniņiem – FlyFit.

FlyFit izstrādājums pēc darbības principa neatšķiras no citu ražotāju veikumiem. Tā pilnvērtīgai darbībai nepieciešama Android vai iOS ierīce, kurā lejupielādēta nepieciešamā aplikācija. Tad FlyFit ar sensoru palīdzību monitorē lietotāja aktivitātes, bet datus nosūta uz ierīci, kurā atrodas nepieciešamā aplikācija.

flyfit1

Tiesa, lielākā atšķirība no konkurentu veikumiem slēpjas faktā, ka šī ierīce ir apliekama ap kāju, nevis ap roku. Tas ļauj daudz labāk noteikt vai lietotājs staigā, skrien, kāpj vai brauc ar velosipēdu. Rezultātā uzlabojas iegūto rādījumu kvalitāte, it īpaši, ja lietotājs pārvietojas ar velosipēdu.

Ierīce ir saņēmusi augstas kvalitātes ūdensnecaurlaidīgu korpusu. Interesanti, ka bez vairākām fiziskām aktivitātēm, tā ir spējīga monitorēt arī lietotāja miegu.

FlyFit izstrādājusi grupiņa entuziastu, kas uzsākuši kārtējo Kickstarter projektu. Tā mērķis ir savākt 90 tūkstošus dolāru, taču veicot 99 dolāru ziedojumu iespējams tikt pie sava FlyFit.

flyfit3

Saistītās tēmas: aprocesports

Izsaki savu viedokli