Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viedo aproču ražotājs Fitbit ir laidis klajā divas jaunas fitnesa aproces – Charge, Charge HR – un vienu viedpulksteni – Surge. Savā starpā izstrādājumi atšķiras ne tikai ar cenu un dizainu, bet arī ar nodrošinātajām funkcijām.

Kā jau noprotams, Fitbit Charge ir bāzes modelis un tā cena ir 129 ASV dolāri. Ierīce attēlos vienkāršāko aktivitāšu informāciju, piemēram, veiktos soļus, veikto distanci, miega kvalitāti u.c. Tāpat ierīce spēj informēt par viedtālrunī ienākošajiem zvaniem, bet visu informāciju attēlo uz OLED tipa displeja. Ar vienu uzlādes reizi ierīce darbojas aptuveni 7 dienas.

fitbit aproces

Fitbit Charge HR ir līdzīgs jau minētajam Charge modelim, taču papildus ir saņēmis pulsa mērītāju. Rezultātā lietotājs iegūs ne tikai papildus informāciju, bet arī iegūst par divām dienām īsāku ierīces darbību ar vienu uzlādes reizi un par 20 dolāriem augstāku cenu.

ChargeBurgundy_Back_Ortho_Flat_72DPI_verge_super_wide

Fitbit Surge viedā aproce funkciju ziņā līdzinās viedpulkstenim. Tā ir apgādāta ar skārienjutīgu displeju un spēju kontrolēt dažādus viedtālrunī aktuālus procesus, piemēram, mūzikas atskaņošanu. Tāpat ierīce apgādāta ar GPS, lai noteiktu lietotāja atrašanās vietu un pārvietošanās ceļus. Akumulators ar vienu uzlādes reizi nodrošinās ierīces darbību līdz septiņām dienām. Ierīces cena ir 250 ASV dolāri.

Jāatzīmē, ka visi trīs produkti ir savietojami ar populārākajiem viedtālruņiem, pateicoties Fitbit izstrādātajai aplikācijai.

Surge_3QTR_Tangerine_Clock_Digital_Ambient_72dpi_verge_super_wide

Saistītās tēmas: aproceviedpulkstenis

Izsaki savu viedokli