Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut kur starp lielo ražotāju ambīcijām radīt ideālo viedpulksteni paspīd arī mazo izstrādātāju veikumi, izveidojot lētākus un specifiskākiem mērķiem paredzētus gudros pulksteņus. Šoreiz uzmanības centrā nonācis Filip veikums, kas parūpēsies par Jūsu bērnu drošību.

Aplūkojot tehniskos parametrus, rodas iespaids, ka Filip Smartwatch ir vairāk piederīgs viedtālruņu, nevis viedpulksteņu klasei. Tas apgādāts ar GPS uztvērēju un GSM tīklu uztvērēju. Rezultātā izstrādājums spējīgs noteikt ne tikai īpašnieka atrašanās vietu, bet arī sūtīt brīdinājuma īsziņas un veikt zvanus.

Pateicoties ierīcei bērns būs vienmēr sasniedzams, taču Filip izstrādājums nodrošina vel vienu interesantu opciju. Ir iespējams veikt atzīmes kartē, kur bērnam parasti būtu jāatrodas un gadījumā, ja šīs robežas tiek pārkāptas, vecāki saņems brīdinājumu.

Tiesa gan, nobeigumā jāmin, ka ierīce pieejama vien ASV iedzīvotājiem pie viena konkrēta mobilo pakalpojuma sniedzēja. Un, kaut arī bērnu drošība nav naudā izmērāms jēdziens, jāatzīst, ka cena ir diezgan augsta – 200 ASV dolāri, savukārt par paša servisa nodrošināšanu nāksies šķirties no vēl 10 dolāriem katru mēnesi.

filip smartwatch

Saistītās tēmas: gadžeti

Izsaki savu viedokli