Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Populārā saziņas aplikācija Snapchat ir saņēmusi vērtīgu pirkšanas piedāvājumu no interneta giganta Facebook. Kaut arī izteiktā darījuma summa sastāda vairākus miljardus, dibinātāji uzskata, ka tā ir par mazu.

Kā vēsta respektablā ziņu aģentūra The Wall Street Journal, Facebook ir izteicis piedāvājumu iegādāties Snapchat saziņas aplikāciju. Neraugoties uz iespaidīgo naudas summu (tiek lēsta vismaz trīs miljardu dolāru apmērā), Snapchat dibinātājs Evans Spīgels ir attiecies pārdot aplikāciju. Neoficiāla informācija ziņo, ka šāds lēmums noticis cerībā, ka izstrādājuma cena turpinās augt.

Tiesa gan, šī nav pirmā reize, kad Facebook vēlas iegūt savā īpašumā minēto aplikāciju, izsakot pirkšanas piedāvājumu par cienījamu naudas summu. Oktobrī jau vienreiz piedāvājums tika izteikts, toreiz nosauktā darījuma cena bija viens miljards dolāru, savukārt kompānijas vērtība tika lēsta 3,5 miljardu dolāru apmērā.

Snapchat ir unikāla Stredfordas studentu izstrādāta aplikācija, kas piedāvā komunicēt ar draugiem sūtot ziņas, video ierakstus, attēlus un pat zīmējumus. Programma debiju piedzīvoja 2011. gada septembrī.

snapchat-logo2

Saistītās tēmas: aplikācijafacebook

Izsaki savu viedokli