Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sociālais portāls Facebook ir paziņojis trešā ceturkšņa finanšu rezultātu. Tie nes tikai labas ziņas, pozitīvi pārsteidzot arī lielāko daļu no Volstrītas investoriem.

Gandrīz pusi no kopējās 1,8 miljardu dolāru peļņas sastāda ienākumi no reklāmas pakalpojumiem (tīrā peļņa – 621 miljons dolāru). Īpaši veiksmīga bijusi portāla spēja rēķināties ar mobilo ierīču popularitātes augumu, jo aptuveni 254 miljoni ikmēneša lietotāji apmeklē vietni tikai no mobilajām ierīcēm, tādējādi palielinot arī ienākumus.

Tāpat būtisku kāpumu piedzīvoja kompānijas akciju cena, sasniedzot kopējo vērtību vairāk nekā divu miljardu dolāru apmērā, savukārt vienas akcijas cena pieauga no 26 dolāriem līdz 49 dolāriem. Protams, pēc šīs pozitīvas finanšu atskaites, vērtība palielinājās vēl par 16 procentiem.

Lietotāju skaits, kas vismaz reizi mēnesī iegriežas vietnē Facebook, ir audzis par 18 procentiem, sasniedzot 1,19 miljardu atzīmi. Savukārt to kontu īpašnieku skaits, kas sociālo portālu apmeklē vismaz reizi dienā, ir palielinājies par ceturto daļu, sasniedzot 728 miljonus.

facebook

Saistītās tēmas: facebook

Izsaki savu viedokli