Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī tika gaidīta fizisks viedtālrunis Facebook izpildījumā, sociālā tīkla ērtākai servisu izmantošanas nodrošināšanai, nolemts izlīdzēts ar dažādu ražotāju Android ierīcēm, izlaižot tām Facebook aplikāciju komplektu, kas nodēvēts par Home.

Facebook Home iekļauts jauns Android slēgekrāns, kā arī mājas ekrāns, abi sniedz Facebook integrāciju, ļaujot ērti piekļūt jaunākajām ziņām un citiem servisiem. Kā vēsta Facebook, tad izmantojot Home interfeisu, radīsies sajūta, ka paziņojumi netiek saņemti no aplikācijas, bet gan no cilvēkiem.

Facebook Home būs lejupielādējams Google Play aplikāciju veikalā, sākot no 12. aprīļa. Izlaišanas brīdī tas būs pieejams HTC One X, One X+, kā arī Samsung Galaxy S III un Galaxy Note II ierīcēm, neilgi pēc tā Home būs arī pieejams HTC One un Samsung Galaxy S 4 lietotājiem.

Papildus tam, Facebook sola nodrošināt regulārus atjauninājumus, tajos iekļaujot jaunas funkcijas, uzlabojumus, kā arī plašāku ierīču atbalstu. Jau šobrīd uzsākta sadarbība ar vairākiem viedtālruņu ražotājiem, paredzēta arī Facebook Home planšetdatora versija.

Saistītās tēmas: facebook

Izsaki savu viedokli