Aktuāls

Baraka Obamas tvīts saņēmis visvairāk ”patīk” Twitter vēsturē

Internets

”Sony” uzvar septiņās kategorijās 2017. gada EISA balvu pasniegšanas ceremonijā

Foto, Audio, Video

Aplikāciju saraksts, ar kurām ”Disney” spiego bērnus

Mobilās aplikācijas

LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

Televizori, mājas kinozāles

Lattelecom kļuvis par pirmo PCI DSS 1. līmeņa datu centru operatoru Baltijā

Datori, IT, bizness

Facebook jaunākajam izstrādājumam – Facebook Home izdevies īsā laikā savākt iespaidīgu lejupielāžu un negatīvu vērtējumu skaitu.

Pagājušajā piektdienā Facebook publicēja Google Play digitālā satura veikalā savu jaunāko aplikāciju (vai precīzāk – aplikāciju komplektu) Facebook Home. Pagaidām Facebook Home pieejams nelielam skaitam viedtālruņu modeļu, kā arī nav oficiāli pieejams Latvijā (Google Play tam uzstādīts reģiona ierobežojums).

Šis aplikāciju komplekts aizvieto Android telefonā aktīvo lietotāja saskarsnes redzamāko daļu – palaidēju (aplikāciju, kas rāda sākumekrānus, sīkrīkus un pieejamo aplikāciju sarakstu), kā arī ierīces slēgšanas ekrāna aplikāciju ar īpaši Facebook baudīšanai optimizētiem risinājumiem.

Izskatās, ka šis risinājums neatstāj vienaldzīgus, taču – sliktā nozīmē.

facebook home

Kā redzams, vairākums Facebok Home izmēģinātāju tam piešķirt negatīvu vērtējumu – ļoti negatīvo un samērā negatīvo vērtējumu skaits (2691) ir vairāk, nekā 2 reizes lielāks par ļoti pozitīvo un samērā pozitīvo vērtējumu skaitu (1130).

Par spīti tam, aizvien jauni lietotāji turpina uzstādīt Facebook Home savos viedtālruņos.

Rodas jautājums – vai Facebook Home sliktais vērtējums mazina vēlmi izmēģināt šo risinājumu vai tieši pretēji – to palielina, jo katram ir vēlme pārliecināties par Facebook Home negatīvā vērtējuma pamatotību?…

Saistītās tēmas: androidfacebook

Izsaki savu viedokli