Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja vien Pīters Molinē nav nolēmis nejauki pajokot, tad nākotnē mums vajadzētu ieraudzīt vēl vismaz trīs “Fable” seriāla spēles. Lionhead studijas radošais guru paziņojis žurnālistiem, ka šī gada beigās gaidītais Xbox 360 RPG “Fable 2” nekādā gadījumā nav pēdējais meistara meiģinājums izveidot lomu spēli “pa savam”. Kamēr “Fable 2” vēl tikai gatavojas iznākt, Molinē & komanda jau kaļ grandiozus plānus. “Mums ir plāni attiecībā uz “Fable” trīs, četri un pieci,” korifejs apstiprina. “Tā ir liela sižetiskā arka un, ja jūs spēlēsiet “Fable 2″, tad bez šaubām tajā pamanīsiet atsauces uz pirmo spēli!”

Kā zināms, pāris gadus atpakaļ Pēteris naktīs neesot varējis gulēt, jo, redz, viņš vēl nav izpaudies lomu spēļu žanra ietvaros. Galarezultātā Lionhead studijas funkcionāri nolēma, ka daudz loģiskāk būt ļaut Molinē nodarboties ar RPG veidošanu, nekā nopirkt veterānam miegazāles. Brits tā arī darīja un rezultātā izveidoja pretrunīgi vērtēto “Fable” – vairāk action nekā RPG; spēli, kas nerealizēja lielāko daļu dizaina dokumentā ierakstīto ideju, un nereti nespēja pilnībā implementēt spēles procesā arī tās, kas pārdzīvoja sākotnējās koncepcijas apgraizīšanu.

Uz doto brīdi mums gan nav ne mazākās nojautas par to, vai pēc “Fable 2” kāds vispār gribēs spēlēt vēl vienu spēli šajā visumā. Šķiet, par to pilnīgi pārliecināts nav arī pats galvenais pasākuma vaininieks, kurš jau izskata iespējas izvērsties jaunu, vēl neizpētītu žanru ietvaros.

Jā, tieši tā, Molinē jau ir padomā, ko darīt, ja nevienam nevajadzēs viņa loloto trešo, ceturto un piekto “Fable”. “Kādu dienu man vajadzētu izveidot sporta spēli. Kaut vai tāpēc, ka šobrīd šis žanrs ir iestrēdzis strupceļā, tajā nav vietas jaunām idejām,” industrijas metrs apgalvo. Zinām, zinām, mēs tavas “jaunās idejas”, Pēter!

Kam Molinē sakarā būs taisnība – mūždien skeptiskajiem mums, vai optimisma pilnajiem Lionhead fanbojiem no gamespot.com – uzzināsim, kad iznāks vismaz otrais “Fable”. Tas, starp citu, notiks jau šī gada 17. oktobrī.

Izsaki savu viedokli