Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpmāk Latvijā lielākā IT uzņēmuma a/s Exigen Services DATI nosaukums būs a/s Exigen Services Latvia. Izmaiņas notiek saskaņā ar globālā IT uzņēmuma Exigen Services zīmola attīstības stratēģiju, kas paredz, ka turpmāk pasaules tirgū, t.sk., arī Latvijā, uzņēmums strādās ar vienotu – Exigen Services zīmolu.
Exigen Services ir vadošais uzņēmums jaunās paaudzes ārpakalpojumu jomā Outsourcing 2.0 un nodarbina vairāk nekā 1 700 darbinieku visā pasaulē, to skaitā vairāk nekā 700 IT speciālistu Baltijas valstīs. Saskaņā ar uzņēmuma biznesa attīstības plāniem līdz 2010. gadam darbinieku skaitu Baltijā paredzēts palielināt līdz 1000 strādājošo.


Guntis Urtāns, Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētāja vietnieks un Baltijas reģiona vadītājs saka: ”Viens attīstības etaps – resursu konsolidācija Baltijas valstīs ir pabeigts un esam ķērušies pie nākamās attīstības fāzes ieejot plašākā, globālā ārpakalpojumu tirgū. Tirgus situācija paver ceļu nākamās paaudzes ārpakalpojumiem. Mūsu padziļinātās zināšanas par šo jomu, kvalifikācija, un spēja pielietot pareizos risinājumus padara Exigen Services Latvia par nopietnu konkurentu jaunās paaudzes ārpakalpojumu jomā. Mēs piedāvājam klientiem sadarbības modeli, kur projektu izstrādes pamatā ir mūsu kā izstrādātāja cieša sadarbība ar klientu, vienotu mērķu uzstādīšana, un projektu risku minimizēšana.”

Exigen Services ir jaunākās paaudzes globālo programmatūras ārpakalpojumu jeb Outsourcing 2.0 līderis. Uzņēmums ar pasaules līmeņa prasmēm, atzītām izstrādes metodoloģiju zināšanām un plašu nozares pieredzi samazina klientu riskus un izmaksas, un nodrošina rezultātu sasniegšanu. Piedāvājot biznesa nosacījumus, kas saskaņo klienta un Exigen Services finansiālās intereses, uzņēmums spēj nodrošināt vieglāku un izdevīgāku IT ārpakalpojumu izmantošanu uzņēmumiem visā pasaulē. Exigen Services kā viens no pirmajiem izmanto Agile programmizstrādes metodes sadalītām projekta komandām ātrai un precīzai sistēmu izstrādei banku, apdrošināšanas, veselības aprūpes, telekomunikāciju, valsts pārvaldes un mediju nozarēs. Exigen Services klientu lokā ir gan Fortune 500 kompānijas, gan vidēja lieluma strauji augoši uzņēmumi, tostarp Universal Music Group, Standard & Poor’s, T-Mobile, AXA, Westpac Bank un daudzi citi.

Vairāk informācijas meklējiet šeit.

Izsaki savu viedokli