Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

30. oktobrī noslēgsies ERGO FinTech Academy veidotā jaunuzņēmēju jeb stārtapu programma. No 48 programmai pieteiktajām idejām finālam izraudzītas sešas komandas, kas mēneša garumā ir aktīvi piedalījušās ERGO FinTech akadēmijas piedāvātajās apmācībās un uzklausījušas dažādu mentoru ieteikumus, lai slīpētu savas biznesa idejas.

Uz akadēmijas noslēguma pasākumu ERGO FinTech Academy DemoDay jeb pirmo izlaidumu aicināts ikviens interesents. Tajā būs iespēja iepazīt jaunas biznesa idejas un, iespējams, atrast biznesa partnerus. Pasākums notiks 30. oktobrī plkst. 17:00 attīstības finanšu institūcijas Altum telpās Doma laukumā 4.

Sešām komandām, kas piedalījās ERGO FinTech Academy apmācībās, ir gan idejas, kā uzlabot finanšu pakalpojumu sniegšanu, gan praktiski tehnoloģiski risinājumi, lai padarītu vieglāku sabiedrības ikdienu, piemēram, ceļojot izvēloties studijas vai dzīvokli īrei. Plašāk ar tām var iepazīties akadēmijas mājaslapā – http://academy.eegloo.co/teams.html

Pasākumā komandas prezentēs savas biznesa idejas, kā arī tajā uzstāsies stārtapu vidē profesionāli un kompetenti eksperti. Piemēram, ar personīgās pieredzes stāstu uzstāsies Mobilly pārstāvis Ģirts Slaviņš un BranchTrack vadītājs Sergejs Sņegirjovs.

ERGO FinTech Academy komandas vērtēs kompetenta žūrija no ERGO, Altum, TechHub Riga u.c. finanšu un investīciju nozares uzņēmumiem, jo komandas sacentīsies ne tikai par investoru interesi, bet arī par ceļazīmi uz Helsinkos notiekošo Slush konferenci un 3000 EUR naudas balvu.

Izsaki savu viedokli