Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

3.novembrī Ērgļos tika dots starts šā gada noslēdzošajam autofotoorientēšanās sacensību posmam „Ērgļu virpulis 2012”. Uz starta stājās 50 komandas, lai 7 stundas Ērgļu – Siguldas reģionā meklētu izvietotos kontrolpunktus.

Šoreiz kontrolpunktu meklēšana dalībniekiem nesagādāja lielas grūtības, jo gandrīz visi punkti atradās ceļa malās. Īstu jautrību sacensībām piešķīra divu īpašo uzdevumu veikšana – fotografēšanas ar dzīvu kaķi rokās un seksīgās piparkūkas meklēšana piparkūku ražotnē „Ķeipenieši” Ķeipenē.

Kā jau gada beidzamajā posmā pieņemts, pēc finiša dalībnieki varēja sagaidīt rezultātus kopā, apvienojot to ar atpūtu, vakariņām un nelielu komandu uzstāšanos. Rezultāti tika aprēķināti un jau plkst.22 bija skaidrs, kurš uzvarējis.

Tā kā pirmo trīs vietu ieguvējiem punktu skaits bija vienāds – 7450 punkti, vietas uz goda pjedestāla tika noteiktas pēc nobraukto kilometru skaita.

Joprojām nevienam nav izdevies pārspēt komandu „Vilks”, kura arī šajā posmā ieņēma pirmo vietu (nobraukti 259.7km)

Otrajā un trešajā vietā ierindojās šo sacensību veterāni: Saab kluba komanda (I.Vimba/A.Mediņš) ar 265.1 km un komanda „Arteh/Pinkainie jenoti” ar 276.5 nobrauktajiem kilometriem.

Debitantu ieskaitē labākos rezultātus uzrādīja komandas „Labakie.lv” (7050 punkti un pirmā vieta), „EHI” (6300 punkti un otrā vieta), „BN” (6250 punkti un trešā vieta).

Gada komandu kopvērtējumā pirmās trīs vietas ir sadalījušās šādi:

1.vietā ierindojās komanda „Lidojošā varde” ar 377 punktiem.

2. vietā – „Arteh/Pinkainie jenoti” ar 373 punktiem.

Tikai par vienu punktu atpalika komanda EBT. Tādēļ tai trešā vieta komandu gada kopvērtējumā.

Saistītās tēmas: autosports

Izsaki savu viedokli