Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Otrdien, 7. Oktobrī plkst. 14:00 viesnīcā Reval Hotel Latvia notika kompānijas Epson rīkotā Latvijas filiāles atvēršanas konference, kurā klātesošie tika informēti par kompānijas sasniegumiem Eiropas un Baltijas tirgū, kā arī nākotnes plāniem. Uz šo prezentāciju devās arī BOOT.Lv. Kompānijas Epson galvenās produktu grupas ir lielformāta drukas tintes printeri, ikdienišķie mājas un biznesa klases printeri, multifunkcionālās iekārtas, fotoprinteri, lāzerprinteri, skeneri, projektori un citas iekārtas.


Epson pārstāvji

Līdz šim Austrumeiropā darbojās 4 kompānijas Epson pārstāvniecības, tomēr kompānija uzskatīja, ka Baltijas valstu tirgum ir nepieciešama atsevišķa pārstāvniecība. Sākot ar šodienu tāda atradīsies Skanstes ielā 13/5 un tajā darbosies 5 cilvēku liela komanda.

Konferencē uzstājās Eidži Ide (Eiji Ide), kas ir Epson Eiropas prezidents. Viņš sniedza ieskatu kompānijas vēsturē, paskaidrojot, ka tā ir Seiko Epson korporācijas sastāvdaļa. Interesanti, ka kompānijas nosaukums ir radies no pirmā printera, kuru Seiko izveidoja. Tā nosaukums bija EP-101 (EP – Electronic Printer). Attiecīgi visi vēlākie produkti ir nodēvēti par EP dēliem (angliski dēls – son). Tāpat viņš arī paskaidroja par kompānijas aktīvo darbību attīstot tehnoloģijas. Epson 2007. gadā piereģistrēja apmēram 8000 patentus.


Eidži Ide

Pēc tam uzstājās Hans Dummers (Hans Dummer), kurš pievērsās kompānijas izaugsmes jautājumiem Eiropā, bet viņam sekoja Tomass Hudeks, kurš pamatoja vajadzību pēc piektās pārstāvniecības atvēršanas Rīgā. Prezentāciju daļu noslēdza Vita Štopa – Jēkabsone, kura izskaidroja kompānijas plānus Baltijas valstīs, paskaidroja prioritātes un iepazīstināja ar pieejamo produktu grupām.
Epson uzrādītie tirgus rezultāti Baltijā un Austrumeiropā ir ļoti pārliecinoši, jo vairumā produktu grupu tie bija auguši par aptuveni 15%, bet lielformātu drukas iekārtu tirgū ticis piedzīvots kāpums 28%. Epson ar savu pastiprināto klātbūtni Austrumeiropā un Baltijas valstīs plāno palielināt savu tirgus daļu šajā reģionā līdz pat tiem vadošajiem rādītājiem, kādus tā uzrāda Rietumeiropā.

Prezentāciju laikā bija iespējams atbildēt uz dažādiem jautājumiem un iegūt balvas, no kurām vērtīgākā bija printeris. Arī BOOT.Lv nepalika bešā.


Iekārojamākā balva

Konference noslēdzās ar laiku, kas tika atvēlēts atbildēm un jautājumiem. Vēlāk vakarā notika arī svinīgā lentas pārgriešana Epson Baltijas valstu birojam Skanstes ielā 13/5.


Sanākuši bija lielākie preses pārstāvji, Epson klienti un partneri

Izsaki savu viedokli