Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Informāciju tehnoloģiju kompānija EPSON ir prezentējusi projektoru EB-X6, kas ir pielāgots teicamai lietošanai gan birojos, gan mācību iestādēs. Ar EB-X6 ir iespējams skatīties kā attēlus un videoklipus, tā arī animētu tekstu. Projektors ir viegli un ērti pārvietojams, kas ļauj ātri nokļūt no vienas telpas uz citu. Kompaktais un pievilcīgais projektors nodrošina lielisku kontrasta attiecību 2000:1. Savukārt divu USB funkciju tehnoloģija atvieglo iekārtas uzstādīšanu un ļauj ērti vadīt slaidrādes ar tālvadības pulti, ar ko var vienlaikus var staigāt pa telpu. Šis projektors ir pilnībā saderīgs ar jaunākajām digitālajām baltajām tāfelēm. Viens USB kabelis projektora savienošanai ar datoru apvieno rādīšanas un Page Up/Down pogu funkcijas, tādējādi uz pusi samazinot nepieciešamo vadu daudzumu.

EB-X6 var uzstādīt pie griestiem, tāpēc, rūpējoties par drošību, projektoram ir pastiprināts drošības aizslēgs, kā arī Kensington lock atvere. Aizsardzība ar paroli un vadības paneļa aizslēgs padara šo projektoru piemērotu lietošanai skolās.

Jaunais projektors ir ražots atbilstoši EPSON striktajai apkārtējās vides pārvaldības sistēmai, kuras pamatā ir standarts ISO 14001. EB-X6 patērē salīdzinoši maz enerģijas, – tā, piemēram, enerģijas patēriņš pie ieslēgtas lampas ir 231 W, bet gaidstāves režīmā 4,3 W.

Projektora E-TORL lampa nodrošina skaidru attēlu pat gaišās telpās, turklāt, salīdzinot ar parastajām lampām, tai ir mazāks enerģijas patēriņš. E-TORL lampas darbības ilgums ir līdz 3000 stundām spoža spilgtuma režīmā un līdz 4000 stundām blāva spilgtuma režīmā.

A/V izslēgšanas slīdnis nekavējoties izslēdz gan projektora staru, gan skaņu, ļaujot klausītājiem pilnībā koncentrēties uz stāstītāju. Projektora uzsilšanas laiks ir tikai 5 sekundes, tāpēc tos var ļoti ērti izmantot darbam mazās grupās. Atdzišana notiek vēl ātrāk – pēc darba pabeigšanas, ir vienkārši jāatvieno strāvas kabelis un var doties tālāk.

EPSON 3LCD tehnoloģija nodrošina izcilu attēla kvalitāti, kas ir labākā savā cenu grupā. HDMI interfeiss – augstākās kvalitātes audio/video digitālā ievade un 7 W skaļruņi – nodrošina patīkamu skaņu vidēji lielā telpā, taču USB slots un SD karšu lasītājs veic vienkāršu slaidrāžu un prezentāciju rādīšanu, neizmantojot savienojumu ar datoru.

Izsaki savu viedokli