Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Epson paziņo par uzlabotu TM-C3400 krāsu etiķešu un aproču printera versiju. Veidots balstoties uz lietotāju vēlmēm, jaunais printeris piedāvā ekonomisko pritnēšanas režīmu, iespēju kontrolēt un programmēt printeri, izmantojot attiecīgās aplikācijas un vēl daudz ko citu. Uzlabotais TM-C3400 printeris turpina sniegt kvalitatīvus rezultātus nesēju diapazonā starp 30 un 112 milimetriem.

Ideāli pielāgots brīžiem, kad precīza etiķetes atpazīšana ir svarīga – kā piemēram aprocēm un zāļu receptēm – TM-C3400 spēs to nodrošināt, jo printē arī ar krāsām. Tā pat, printeris jums palīdzēs ietaupīt naudu, printējot tikai pēc pieprasījuma, pilnībā likvidējot nepieciešamību iepriekš sagatavot jau izprintētas etiķetes, kuras nereti nākas izmest.

Ivans Tenevs (Ivan Tanev), Epson Eiropas biznesa attīstības vadītājs, piemin: “Kā tintes printeris, TM-C3400 sniedz vairākas priekšrocības, salīdzinājumā ar siltuma pārneses printeriem. Lietotāji gūs labumu no ilgnoturīgiem drukājumiem uz vairāku formātu nesējiem, kā piemēram, uz papīra un sintētiskajiem materiāliem ar matētu vai spīdīgu pārklājumu. Patiekties par to varam Epson DURABrite Ultra pigmenta tintei, kas ir noturīga pret izsmērējumiem, izdzišanu un vairākiem šķidrumiem. Vēl viena tinter printeru priekšrocība ir drošība – TM-C3400 neizmanto siltuma pārneses lentes, kas nereti saglabā iepriekš printēto informāciju.”

Ar printēšanas ātrumu kas ir līdz pat 92 milimetriem sekundē liels, kā arī iebūvēto, automātisku sagriezēju, TM-C3400 ir ideāls biznesa videi. Arī neprecīzi printējumi netiks pieļauti, pateicoties Epson automātiskajai kļūdu pārbaudei (AID), kas sajūt un izlabo pazudušus pikseļus, piemēram, svītrkodos.

TM-C3400 tiek kontrolēts no priekšpuses, kā rezultātā instalācija un lietošana zem galda, lai ietaupītu vietu, ir iespējama. Printeri ir iespējams programmēt pēc saviem ieskatiem, taču ātrākai instalācijai, TM-C3400 ir pieejams arī versijā, kurā jau ir iekļauta vienkārša dizaina programmatūra.

Saistītās tēmas: aproiceepsonetiķetestintes printeris

Izsaki savu viedokli