Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ņemot vērā uzņēmumu un izglītības iestāžu vajadzības, Epson, līderis projektoru tirgū, izlaidis EB-1880, EB-1860 un EB-1840W ierīces, kuras ir pieejamas, kompaktas un nodrošina augstas kvalitātes attēlu. Projektori aprīktoti ar Epson 3LCD tehnoloģiju, tiek piedāvāts dinamisks attēls, pateicoties augstajam gaišuma līmenim – 4000 lūmeni, kā arī lieliskajai kontrasta attiecībai – 2500:1.

Uzstādīšana nevar būt vienkāršāka – projektori automātiski nosaka attēla avotu, līdz ar to, lietotājam pēc pieslēgšanas nekas nav jādara. Skaņu nodrošina iebūvētie skaļruņi, EB1880 ierīcei tie ir 10 vatu, savukārt EB-1860 un EB-1840W, šie skaļruņi ir piecu vatu. Attēla novietojums aizņems dažas sekundes, vertikāli tas tiek uzstādīts automātiski, savukārt horizontālai regulācijai ir paredzēts intuitīvs slaideris, kā arī speciāli taustiņi.

Jaunie projektori ir daudzpusīgi – EB-1880 aprīkots ar plašu pieslēgvietu klāstu, ieskaitot HDMI, tāpat arī visi modeļi atbalsta Epson ELP-DC06 USB dokumentu kameru, kas ļaus prezentācijās uz ekrāna parādīt kā dokumentus, tā arī 3D objektus.

Frederiks Hatons, projektoru grupas menedžeris uzņēmumā Epson Europe: “Projektoru priekšrocības ir ne tikai augstais gaišuma līmenis,  kā arī lietotājam draudzīgās funkcijas un zemā cena, arī ikdienas lietošanā šie būs vieni no lētākajiem projektoriem, pateicoties zemajam elektroenerģijas patēriņam, kā arī ilgmūžīgajai lampai.”

“Tāpat arī jāpiemin attālinātās piekļuves iespēja, kas samazina uzturēšanas izmaksas, atļaujot monitorēt ierīces, izmantojot tīklu un samazinot fizisko pārbaužu nepiciešamību.”

EB-1880, EB-1860 un EB-1840W jau ir pieejami par attiecīgi 1249, 916 un 916 eiro.

 

 

Saistītās tēmas: epsonprojektori

Izsaki savu viedokli