Aktuāls

”Audi” superauto atgriežas Latvijā – šogad Biķernieku trasē ”’Audi R8 Coupe”, ”R8 Spyder” un citi

Auto, Moto

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

Epson nolēmuši piedāvāt arī kādu projektoru geimeriem, turklāt ierasts, ka geimeru gadžeti nav no tiem lētākajiem, taču EH-TW480 solās būt pieejams par maciņam draudzīgu cenu.

Projektors spēj nodrošināt 720p izšķirtspēju un kā jau Epson lolojums, ir aprīkots ar 3LCD tehnoloģiju, lai nodrošinātu pēc iespējas asāku un visādi citādi kvalitatīvāku attēlu.

Tiek solīts ātrs reakcijas laiks, kas geimeriem varētu būt īpaši svarīgs, tāpat arī kontrasta attiecība un gaišuma līmenis ir diezgan pieklājīgi, attiecīgi 3000:1 un 2800 lūmeni.

“EH-TW480 nodrošina lieliskas funkcijas par pieejamu cenu, tas ir plāns un kompaktais izmērs to ļauj viegli pārvietot uz citu istabu vai pat paņemt līdzi ciemos pie draugiem”, stāsta Madlēna Kolsona, Epson Europe produktu menedžere, “Projektors ir ātri uzstādāms un viegli, kā arī precīzi noregulējams, lai netiktu pazaudētas attēla detaļas. Lampas mūžs ir 5000 stundas, kas nozīmē, ka būs iespējams baudīt HD saturu ļoti ilgi.”

Epson EH-TW480 projektors veikalu plauktos nonāks šī gada novembrī, lai arī precīza cena netiek atklāta, tad, kā jau rakstījām, Epson to sola maciņam draudzīgu.

 

Saistītās tēmas: epsonprojektori

Izsaki savu viedokli