Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

ELKO Grupa, viens no vadošajiem IT produktu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Austrumeiropā un viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, ir uzsācis sadarbību ar starptautiski pazīstamo Taivānas uzņēmumu Synology, kas specializējas tīklam pievienoto datu glabātuvju (network attached storages – NAS) ražošanas jomā. Izplatīšanas līguma ietvaros ELKO Grupa izplatīs pilnu Synology produktu klāstu Krievijā.

2000. gadā dibinātais Synology specializējas augstas veiktspējas, stabilu, daudzpusīgu, rentablu un videi draudzīgu NAS serveru izstrādes jomā. Izvirzot inovācijas par galveno motivējošo faktoru, Synology NAS risinājumi ietver sevī pilnu datu glabātuvju aparatūru un programmatūru operētājsistēmu produktu sēriju, kā arī dažādu pakalpojumu un lietotņu klāstu. Nodrošinot pilnīgu virtualizācijas atbalstu, Synology palīdz uzņēmumiem izstrādāt visaptverošu, elastīgu un efektīvu virtualizācijas risinājumu. Pateicoties uz tīmekli balstītai platformai, NAS no vienkārša datņu servera pārtop daudzfunkcionālā ierīcē, kas ir piemērota dažādiem mērķiem. Šajā nozarē tas ir paveikts pirmo reizi.

Synology nodrošinātie risinājumi ir lokalizēti vairākās valodās, tie tiek izplatīti visā pasaulē, un tos novērtē daudzi patērētāji izglītības, publiskajā, veselības aprūpes, plašsaziņas līdzekļu un izklaides, kā arī video novērošanas, izpētes un citos sektoros.

Margarita Kormiļicina, pārstāvniecības uzņēmuma SLMP PTE Ltd., kas Synology pārstāv Krievijā un NVS valstīs, vadītāja norāda: „ELKO Grupa ir pierādījusi sevi kā stabilu uzņēmumu, kas cieši sadarbojas ar tā klientiem un kam ir plašs reģionālo ilgtermiņa partneru loks. Ar prieku paziņojam, ka mēs ar ELKO esam parakstījuši izplatīšanas līgumu, lai izvērstu mūsu tirdzniecības kanālu Krievijā. Esmu pārliecināta, ka ELKO gūs panākumus mūsu mērķu sasniegšanā, un ceru, ka mūsu sadarbība būs izdevīga abiem uzņēmumiem.”

Aleksandrs Orlovs, ELKO Grupa distribūcijas direktors, attiecībā uz sadarbību piebilst: „Mēs ar prieku uzsākam sadarbību ar Synology Krievijā. Synology pamata vērtību „5S” pīlāri atbilst mūsu patērētāju vajadzībām – automatizētai un drošai videi. Mūsu partneri gūs priekšrocības no stabilajām, drošajām, mērogojamajām un videi draudzīgajām augstas veiktspējas datu uzglabāšanas platformām. Raugoties no video novērošanas drošības perspektīvas, Synology nodrošina gan video novērošanas termināļus, gan efektīvu pārvaldes programmatūru. Ir vērts pieminēt arī Synology izstrādāto „SupportExpress” programmu, kas nodrošina uzticamu klientu apkalpošanu visos Krievijas Federācijas reģionos. Mēs esam pārliecināti, ka, pateicoties mūsu sadarbībai ar Synology, mūsu partneri varēs uzglabāt datus drošāk un rīkoties ar tiem efektīvāk.”

231_2_Synology LOGO

Izsaki savu viedokli