Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Electrolux Ergorapido putekļusūcējs tirgū jau ir vairāk nekā desmit gadus, šo gadu laikā ir pārdoti teju desmit miljoni ierīču, saņemta virkne apbalvojumu dizaina konkursos. Lai nosvinētu šī putekļusūcēja triumfu, Electrolux ir prezentējis īpašu putekļusūcēja versiju, kas pieejama vien ierobežotā daudzumā, – šis putekļusūcējs rotāts ar vairāk nekā 20 000 Swarovski kristālu.

Kompakts un elegants – tieši tā varētu raksturot Electrolux Ergorapido putekļusūcēja jauno versiju. Īpaši izstrādātais dizains piešķirs Jūsu mājai kristāla spožumu, jo putekļusūcējs izrotāts ar vairāk nekā 20 tūkstošiem Swarovski kristālu, kas mirdz visās varavīksnes krāsās, radot ziemeļblāzmas efektu. Savulaik šis efekts sajūsmināja arī Kristiānu Dioru, kas vēlāk to izmantoja vairākos savos dizainos, kuri nu jau kļuvuši par sava veida ikonu.

”Šis putekļusūcējs ir pierādījums tam, ka sadzīves tehnikas ierīce var lieliski papildināt mājas interjeru, turklāt ne tikai ikdienā, bet arī svētkos. Pateicoties tā ērtajām funkcijām un elegantajam dizainam, bez liekas kautrēšanās var sakopt māju pat ballītes vidū,” stāsta Electrolux eksperts Edgars Grieznis.

Ergorapido Swarovski aprīkots ar izņemamu rokas putekļu sūcēju, ļaujot uzkopt ne tikai grīdu, bet arī mēbeles un grūtāk aizsniedzamas vietas. Jaunajai Ergorapido versijai ir Lithium TurboPower baterija, kas nodrošina ilgstošāku putekļu sūcēja darbības laiku, lielāku sūkšanas spēku un līdz 42% mazāku svaru.

Electrolux Ergorapido putekļusūcējs, kas izrotāts ar vairāk nekā 20 000 Swarovski kristālu, ierobežotā daudzumā pieejams lielākajos sadzīves tehnikas veikalos visā Latvijā.

Izsaki savu viedokli