Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau tagad vairākās Eiropas valstīs ir iespējams rezervēt savdabīgā paskata Citroen C4 Cactus spēkratu, bet pārdošanā tas nonāks jau rudenī. Jāizceļ fakts, ka auto solās būs ļoti lēts gan iegādes brīdī, gan iebraucot uzpildes stacijā.

Dotajā brīdī ir zināms, ka C4 Cactus cena Eiropā solās būt zem 15 tūkstošu eiro atzīmes, bet Lielbritānijā spēkrata cena sāksies no 13 tūkstošiem mārciņu par bāzes modeli.

Jāatzīmē, ka, pateicoties Cactus vieglajam korpusam, kura svars ir nieka 965 kilogrami, un ekonomiskajam dīzeļdzinējiem, ir iespējams sasniegt zemu degvielas patēriņu – vien 2,8 litrus uz 100 km.

C4 Cactus būs pieejams trīs aprīkojuma līmeņos, kuru nosaukumi būs Touch, Feel un Flair. Vienkāršākais no tiem būs Touch, taču arī šajā gadījumā pircēji saņems kruīza kontroli, Citroen multimediju sistēmu, elektriskos logu pacēlājus priekšā un radio jau standartaprīkojumā. Izvēloties kādu no citiem aprīkojumiem, ir iespējams iegūt ādas stūri, gaisa kondicionēšanas sistēmu, Bluetooth atbalstu, navigāciju un aizmugurē novietotu “parkošanās” kameru.

Interesanti, ka Citroen šī modeļa izstrādē īpaši koncentrējies uz efektivitāti. Kompānijas pārstāvji vēsta, ka to apliecinot arī spēkrata nosaukums – Cactus. Citroen norāda, ka šī spēkrata uzturēšanas izmaksas būs par aptuveni piektdaļu zemākas, ja salīdzina ar citiem “C” sērijas modeļiem, turklāt sānu durvīs integrētā “Airbump” sistēma pasargās auto no nelieliem skrāpējumiem.

citroen c4 cactus 2

Saistītās tēmas: Citroen

Izsaki savu viedokli