Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Isi pēc iPhone 6 un iPhone 6 Plus debijas vēstījām, ka abi viedtālruņi, raugoties no  tehniskās specifikācijas iezīmēm, krietni atpaliek no saviem konkurentiem. Taču tehnikas apskatnieki un testu veicēji, kas tikuši pie šīm ierīcēm, norāda, ka patiesībā ierīces ir daudz kokurētspējīgākas nekā varētu šķist sākumā.

Vispirms jāmin DxOMark veiktais attēlu uzņemšanas tests, kurā abi iPhone viedtālruņi uzstādīja “zelta standartu” viedtālruņu klasē. Gan iPhone 6, gan iPhone 6 Plus saņēma 82 punktus, krietni apsteidzot savus konkurentus un uzstādot lieliskus rezultātus visdažādākajās disciplīnās, sākot no attēloto krāsu precizitātes, autofokusa ātruma, zibspuldzes snieguma un beidzot ar zemu trokšņu līmeni bildēs un izcilu sniegumu vāja apgaismojuma apstākļos.

iphone 6 camera test

Jāmin, ka starp abām ierīcēm iPhone 6 Plus uzstādīja nedaudz labākus rezultātus, pateicoties faktam, ka tā kamera ir apgādāta ar optisko attēlu stabilizācijas funkciju.

Nobeigumā DxOMark testu veicēji norāda, ka iPhone 6 un iPhone 6 Plus lepojas ar labākajām kamerām viedtālruņu klasē.

dxomax camera test all

Tikmēr vietnes DisplayMate eksperti veikuši vairākus testus ar abu ierīču displejiem un, lai arī tie uz konkurentu fona neizceļas ar neticami augstu izšķirtspēju, saņemtais vērtējums ir krietni augstāks nekā konkurentiem.

DisplayMate, balstoties uz plašiem un komplicētiem testiem, secinājis, ka iPhone 6 Plus ir apgādāts ar labāko LCD displeju, kas atrodams viedtālruņos. Turklāt Apple planšettelefons ir tikai otrā ierīce, kas saņēmusi lielisku rezultātu “draudzīgs videi” kategorijā.

Nedaudz mazāk komplimentus DisplayMate eksperti velta iPhone 6 viedtālrunim. Viņi norāda, ka viedtālruņa pikseļi blīvums nav “augstākās klases”, nodrošinot tos pašus rezultātus ar kādiem lepojās 2010. gadā prezentētais iPhone 4. Taču attiecībā uz pašu displeja paneli, attēloto krāsu precizitāti un citiem parametriem, abi viedtālruņi uzstādījuši ļoti labus rezultātus.

Nobeigumā vēl jāmin bloga Lookout veiktais tests, kura rezultātā izdarīts secinājums, ka Apple krietni uzlabojis iPhone 6 atrodamo TouchID pirkstu nospiedumu lasītāju. Pārbaudē viņš izmantojis “kopētu” pirkstu nospiedumu. Ar šādu metodi bija iespējams “apmānīt” gan iPhone 5S, gan cito mobilo ierīču pirkstu nospiedumu lasītājus.

Testā noskaidrojies, ka iPhone 6 un iPhone 6 Plus var lepoties ar augstākas izšķirtspējas nospiedumu skeneri, kas ir daudz jutīgāks un spēj uztvert plašāku laukumu, rezultātā testu veicējam šos divus viedtālruņus ar standarta metodi “apmuļķot” neizdevās.

iphone 6 un iphone 6 plus apple

Saistītās tēmas: iphone 6iphone 6 plus

Izsaki savu viedokli