Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Interneta vietne DisplayMate ir testējusi jaunāko 7-8 collu planšetdatoru ekrānus un būtisku kritikas devu par ekrāna kvalitāti ir saņēmis tieši Apple jaunākais lolojums – iPad mini 2.

DisplayMate eksperti specializējas tieši displeju tehnoloģijās, novērtējot un salīdzinot vairāku ierīču veikumu. Šoreiz viens otram līdzās tika novietoti: iPad mini 2, Google Nexus 7 un Kindle Fire HDX 7.

Neraugoties uz izslavēto Retina displeju, vislielāko kritikas devu saņēma tieši Apple lolojums. Eksperti norādīja par būtiskiem attēloto krāsu gammas un precizitātes trūkumiem. Turklāt īpaši uzskatāma iPad mini 2 piešķirtā pabērna loma atspoguļojas brīdī, kad tas tiek salīdzināts ar lielajiem brāļiem – iPad 3, iPad 4 un iPad Air.

Eksperti norāda, ka problēma esot izmantotajā IGZO tehnoloģijā, kas, salīdzinot ar jaunākajos iPhone viedtālruņu ekrānos izmantoto LTPS tehnoloģiju, ir novecojusi un atpalikusi no tehnoloģiju tendencēm.

Kaut arī iemesli faktam, ka Apple izvēlas apgādāt iPad mini 2 ar zemākas kvalitātes displejiem, tiek minēti, tie visi atrodas baumu līmenī un galvenokārt ir saistīti ar kompānijas problēmām saražot izstrādājumus pietiekamā skaitā.

ipad mini 2 plansetdators

Saistītās tēmas: ipad mini

Izsaki savu viedokli