Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sākot ar šodienu, 18. martu, Baltkom uzsāk divu unikālu sporta kanālu raidīšanu. Tagad arī Latvijā digitālās televīzijas abonentiem ir pieejamas visā pasaulē popularitāti ieguvušās specializētās TV sporta programmas – NBA TV un FUTBOL. „Priecājamies, ka varam piedāvāt sporta faniem līdz šim nepieejamos specializētos kanālus – NBA TV un Futbol, kas lieliski demonstrē digitālās televīzijas priekšrocības, proti, daudzkanālu vidē nodrošina iespēju visu diennakti sekot interesējošām sporta spēlēm. Esam droši, ka šīs programmas iepriecinās tos mūsu skatītājus, kas iepriekš skatījās Sport 1 un Sport 2, ko šo programmu veidotāji slēdza. Jaunie kanāli piedāvās īpaši ekskluzīvas pārraides un šobrīd būs pieejami tikai Baltkom tīklā, ” uzsver Baltkom komercdirektors Juris Ķezberis.

NBA TV ir populārākā basketbola TV programma pasaulē, kas piedāvā jaunāko informāciju un notikumu apskatu no Nacionālās basketbola līgas (NBA), Sieviešu nacionālās basketbola līgas (WNBA) un Attīstības līgas (NBA D-League). Divdesmit četras stundas diennaktī visas septiņas dienas nedēļā kanālā ir iespējams noskatīties NBA un WNBA spēļu tiešraides un līgu preses konferences, uzzināt katras dienas karstāko ziņu topu un spēļu statistiku, kā arī iegūt plašāku informāciju par saviem iecienītākajiem basketbola spēlētājiem un viņu dzīvesstilu.

Savukārt kanāls FUTBOL ir īsts atklājums visiem, kas interesējas par futbolu visās tā izpausmēs. Programmas mērķis ir vienot futbola cienītājus, amatierus un profesionāļus, kas no tiesas mīl šo dinamisko un vīrišķīgo komandas spēli. FUTBOL pārraida UEFA Čempionu līgas un kausa izcīņas spēles, vadošo Eiropas futbola komandu un klubu, Anglijas premjerlīgas un dažādu valstu izlašu spēles. Īpaša uzmanība tiek veltīta futbola grandiem, ar tiem saistītajām ziņām un notikumiem.

Baltkom programmu direktore Inga Alika: „Baltkom programmu izvēles politika ir balstīta uz skatītāju interesēm atbilstošu satura piedāvājumu, un abas jaunās programmas nenoliedzami ir jaunums Latvijas abonenttelevīzijā – tās ir pilnībā veltītas populārākajiem sporta veidiem un kalpos tam, lai arvien vairāk skatītāju starp daudzajiem kanāliem varētu izvēlēties tieši sev vispiemērotākos.”

Līdz ar jauno kanālu piedāvājumu ir mainījusies kanālu secība. Lai varētu uztvert visus pieejamos Digitālās televīzijas kanālus, abonentiem ir jāveic dekoderu pārskaņošana.

Izsaki savu viedokli