Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagājušajā nedēļā draudzīgākais interneta veikals Ekoshop, sadarbībā ar Microsoft dāvināja portatīvo datoru biedrībai “Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem”.

Biedrībai tika nogādāts HP ražojuma 15 sērijas portatīvais dators, kurš aprīkots ar AMD A4-5000 četru kodolu procesoru, kas darbojas 1.5 gigahercu takts frekvencē, četru gigabaitu operatīvo atmiņu, kā arī 500 gigabaitu cieto disku. Microsoft parūpējās, lai dators tiktu aprīkots ar Windows 8.1 Pro operētājsistēmu, kā arī Office Pro Plus 2013 programmatūru.

Par Ekoshop

Tavs draudzīgākais interneta veikals Ekoshop atrodas Rīgas centrā – Barona kvartāla biznesa kompleksā, Brīvības ielā 155. Darbinieki ar ilggadēju pieredzi konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotāko datortehniku, sadzīves tehniku, mobilos telefonus un citu ikdienā nepieciešamu tehniku!

Par biedrību “Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem”

Biedrības pirmsākumi meklējami jau 1999. gadā, kad kopā sanāca vairāku bērnu ar kustību traucējumiem ģimenes un pārrunāja problēmas, kas saistītas ar viņu bērnu veselības uzlabošanu, izglītības iespējām un regulāras rehabilitācijas nodrošināšanu. Tikšanās reizes kļuva arvien biežākas un arvien vairāk līdzinājās nelielas organizācijas sapulcēm. Idejas un nospraustie mērķi ieguva reālākas aprises, kad vecāku pulciņam pievienojās arī fizioterapeiti. Pateicoties savstarpējai sadarbībai un milzīgam entuziasmam, vecāki kopā ar rehabilitācijas speciālistiem sarīkoja izglītojošus atpūtas un rehabilitācijas seminārus. Divus gadus vecāki ar saviem īpašajiem bērniem izglītojās, atveseļojās un atpūtās pie jūras, atjaunojot spēkus un uzkrājot jaunas enerģijas un zināšanu rezerves turpmākajam ceļam.

Apkopojot semināru iespaidus, rezultātus un konstatējot šīs kopā darbošanās un kopā būšanas nenoliedzami pozitīvo ietekmi gan uz bērniem individuāli, gan arī viņu tuviniekiem, vecāki pieņēma nopietnu lēmumu — jādibina biedrība, kas palīdzētu apvienot ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām — bērni ar kustību traucējumiem. Lai kopīgiem spēkiem sekmīgāk risinātu problēmas un varētu piesaistīt atbalstītājus izvirzīto mērķu realizācijai, biedrībai bija nepieciešams juridisks statuss.

2001. gada 7. decembrī Rīgā tika nodibināta biedrība „Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem”.

Izsaki savu viedokli