Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ticesi ja teikshu ka te nekaa nav? – šādu uzrakstu varam ieraudzīt apmeklējot vienu no Latvijas iecienītākajiem torentu trakeriem Outlaw.lv. Lai arī pagaidām nav pieejama oficiāla informācija par to, kapēc trakeris pagaidām nav pieejams, BOOT.Lv redakcijai ir izdevies noskaidrot iespējamo Outlaw.lv likteni.

Neoficiāli avoti ziņo, ka pret vienu no šī torentu trakera aktīvākajiem augšuplādētājiem tiekot uzsākts kriminālprocess un līdz ar to trakera īpašnieks ir nolēmis uz nezināmu laiku slēgt mājaslapu, lai viņu nesagaidītu File.lv liktenis.

Nobeigumā vēlamies atgādināt, ka par tīšu autortiesību pārkāpšanu vainīgajam draud reāls cietumsods līdz pat diviem gadiem vai arī naudas sods līdz simt piecdesmit minimālajām mēnešalgām.

Papildināts 20.02.2009. plkst. 22.07

Šobrīd apmeklējot Outlaw.lv varam ieraudzīt uzrakstu:

Ekonomikas policija slēdza mūsu resursu. Outlaw LV vārds nepazudīs mēs atgriezīsimies jaunā veidolā un ar jaunu misiju :)
Экономическая полиция закрила наш проэкт. Outlaw LV вернётся в новом образе и с новой миссией:)

Pagaidām gan nav zināms, vai arī pret trakera īpašnieku ir izvirzīta kāda apsūdzība, tāpat arī nezinām kad un ar kādu misiju vietne Outlaw.lv atgriezīsies.

Izsaki savu viedokli