Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

No 2015. gada pēdējā “.eu” interneta domēnu reģistra EURid ceturkšņa ziņojuma izriet, ka “.eu” domēnu vārdu reģistrāciju skaits ir pieaudzis par 4 578 domēnu vārdiem. Neto pieaugums ir 0,1%, sasniedzot 3,85 miljonu reģistrāciju 2015. gada trešajā ceturksnī.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka, neskatoties uz mūsu nesen ieviesto interneta sistēmas datubāzes WHOIS kvalitātes programmu, “.eu” kopējais reģistrāciju skaits 2015. gada trešajā ceturksnī pieauga 19 valstīs. Vairāki domēna vārdi tika izdzēsti no “.eu” datu bāzes, tādējādi nodrošinot labāku datu kvalitāti “.eu” domēnam. Islandē, Kiprā un Polijā reģistrāciju skaita pieaugums pārsniedza pat 7% ,“ stāsta izpilddirektors Marks Vanvesemāls ( Marc Van Wesemael).

logo

EURid mērķis ir uzlabot “.eu” sistēmas datubāzes WHOIS, kas saglabā informāciju par vārdiem un adresēm un par domēna un tehnisko kontaktu īpašniekiem, datu kvalitāti. Tādēļ tika uzsākta WHOIS kvalitātes programma, lai pārbaudītu “.eu” domēnu vārdu turētāju reģistrācijas datus un labotu iespējamās neprecizitātes. Programma ir viens no “.eu” reģistra mērķiem saglabāt drošu .eu domēnu vidi.

Pilns 2015. gada 3. ceturkšņa ES domēnu registrācijas ziņojums pieejams lejupielādei http://link.eurid.eu/reports.

Izsaki savu viedokli