Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vācijā, Minhenē, bāzētais Ķīnas automobiļu importētājs China CAD Automobile sākot ar novembra beigām Vācijā piedāvās jaunu ķīniešu auto ražotāju – Dragon. Sākotnēji modeļu gammu veidos trīs dažādi modeļi – kompaktās klases Dragon City, minvens Dragon Liner un apvidus auto Dragon Grand Ufo.

3,70 metrus garais City būs aprīkots ar 61 zirgspēku benzīna dzinēju un maksās no 8999 eiro. Bāzes aprīkojumā iekļauti ABS, priekšējie drošības spilveni, centrālā atslēga ar tālvadības pulti, elektriski vadāmi logi, stūres pastiprinātājs, parkinga sensori aizmugurē un pat kondicionētājs.

Septiņvietīgais Liner, kas nedaudz atgādina Fiat Croma modeli, tiks piedāvāts ar 130 zirgspēkus attīstošu 2,4-litru četru cilindru benzīna agregātu, kas jau standarta izpildījumā sajūgts ar četrpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Tā cena – 24900 eiro.

Ar tādu pašu dzinēju aprīkots arī apvidus auto Grand Ufo, kā cena bāzes izpildījumā būs 19900 eiro. Modelis standartā pieejams ar priekšējo piedziņu, bet par papildus samaksu pieejama arī pilnpiedziņa.

Visi trīs modeļi izstrādāti Ķīnā, bet tiks ražoti Eiropā. Jau pavasarī modeļu gammai solās pievienoties mazauto, lielāks apvidus modelis un komerciāls vens.

Izsaki savu viedokli