Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Ego Lifestyle, kas ražo ļoti ekskluzīvus klēpjdatorus un citus luksus klases produktus, ir iepazīstinājis ar jaunu portatīvo datoru, kuru rotās ekskluzīvā auto ražotāja Bentley logo. Tiek ziņots, ka produkta cena būs patiešām iespaidīga – 10 tūkstoši britu mārciņu.

Ja līdz šim bija pieejami Acer Ferrari un Asus Lamborghini klēpjdatori, tad Ego Lifestyle Bentley klēpjdatoru laikam nebūtu korekti salīdzināt ar pārējo divu autoražotāju centieniem izveidot portatīvo datoru sēriju, jo Bentley klēpjdatoru korpuss tiks pārklāts ar ādu, kuras šuvumi būs roku darbs. Interesanti, ka šī datora iekšpusē skatam paveras metāls, kura krāsojums atbilst Bentley mašīnu virsbūvei, bet ārpusi rotā jau pieminētā āda, kas ir ņemta no Bentley sēdekļiem. Savukārt rokturis aiz kura šo somai līdzīgo portatīvo datoru var nēsāt, ir aizgūts no Bentley mašīnu durvju rokturiem.

Kas šim ekskluzīvajam lācītim ir vēderā? Tam būs 64 bitu procesors, 160 GB liels cietais disks un Microsoft Windows Vista operētājsistēma. Tāpat datoram ir 12 ātrās piekļuves taustiņi, kas ļauj vieglāk aktivizēt dažādas ikdienā nepieciešamas funkcijas.

Ego Lifestyle Bentley klēpjdators būs nopērkams vasaras beigās, un tā cena būs 10 000 britu mārciņu.

Izmantotie resursi:
T3.co.uk

Izsaki savu viedokli