Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija eBay Inc. paziņo, ka Džošs Silvermens (Josh Silverman) ir iecelts par “Skype” vadītāju. Dž. Silvermenam, kurš pašlaik ir “eBay” kompānijas “Shopping.com” vadītājs, ir vairāk nekā deviņu gadu pieredze strauji augošu globālu interneta kompāniju, kuras orientējas uz patērētājiem, vadīšanā. Silvermens sāks strādāt “Skype” šā gada 24. martā un būs pakļauts Džonam Donahjū (John Donahoe), kurš ir apstiprināts par jauno “eBay Inc.” vadītāju un prezidentu. Maikls van Svaijs (Michael van Swaaij), kurš 2007. gada oktobrī tika apstiprināts par “Skype” pagaidu vadītāju, turpinās aktīvi strādāt kompānijā “Skype”. “Mēs esam pagodināti, sveicot Džošu kā vadītāju. Viņš ir demonstrējis lielisku veikumu, vadot dažādus ātri augošus uzņēmumus,” teica Džons Donaho, “eBay Inc.” vadītājs. “Mēs ceram uz veiksmīgu sadarbību ar viņu laikā, kad “Skype” turpina inovācijas un attīstību savā nākamajā izaugsmes stadijā”.

“Esmu ļoti gandarīts, ka pievienojos “Skype” dinamiskajai komandai šajā svarīgajā laikā kompānijas vēsturē,” sacīja Dzošs Silvermens, “Skype” jaunieceltais vadītājs. ““Skype” ir neticami pārsteidzoša kompānija. Mūsu iespējas ir milzīgas, jo mēs dodam iespēju izmantot “Skype” arvien vairāk cilvēkiem visā pasaulē, vienlaikus atrodot veidus, kā sniegt pievienoto vērtību un palīdzēt lietotājiem arī turpmāk veikt savas sarunas bez maksas, izmantojot “Skype”.


Džošs Silvermens


“Skype” ieņem līderpozīcijas, piedāvājot jaunas un vieglas saziņas iespējas internetā ar balss un video zvanu starpniecību. Kompānijai ir bijusi fenomenāla izaugsme, kopš tā tika dibināta 2003. gadā un 2005. gada septembrī to iegādājās “eBay Inc.”. Šodien kompānijai ir vairāk nekā 276 miljoni reģistrētu lietotāju visā pasaulē. 2007. gada 4. ceturksnī “Skype” kopējie ieņēmumi bija 115 miljoni ASV dolāru, kas ir par 76 procentiem vairāk nekā tajā pašā laika posmā gadu iepriekš.

Tadējādi “Skype” ir nodrošinājusi četrus peļņu nesošus ceturkšņus. “Skype” nesen paziņoja, ka kopš kompānijas darbības sākuma 2003. gadā lietotāji visā pasaulē, izmantojot “Skype” bezmaksas balss un video zvanus, ir savstarpēji sarunājušies vairāk nekā 100 miljardus minūšu.

D.Silvermens pašlaik ir “Shopping.com” vadītājs un pārrauga stratēģisko virzību vienā no pasaules populārākajām iepirkšanās salīdzināšanas vietnēm. Pirms darba “Shopping.com” viņš bija vairākos vadošos amatos “eBay”, tostarp viņš bija arī “Marktplaats.nl” vadītājs. D.Silvermens ir palīdzējis izveidot “eBay” īpaši veiksmīgo sludinājumu biznesu Eiropā. Pirms Silvermens sāka strādāt “eBay” 2003. gadā, viņš bija vadošās sociālo notikumu plānošanas vietnes “Evite” līdzdibinātājs un vadītājs.


Silvermena vietā par “Shopping.com” vadītāju kļūs cits “eBay” veterāns Andrē Hadads (Andre Haddad). Viņš sāka strādāt “eBay” 2001. gadā, kad kompānija iegādājās “iBazar”, vadošu Eiropas tiešsaistes tirdzniecības vietni, kurai viņš bija līdzdibinātājs un kuru viņš veiksmīgi vadīja Parīzē.

A.Hadads savā jaunajā lomā varēs pilnībā pielietot spēcīgo uzņēmēja pieredzi un vadības prasmes, aizrautību klientu apkalpošanā un plašu “eBay” biznesa un produktu pārzināšanu gan Ziemeļamerikā, gan starptautiski. Hadada iepriekšējais amats bija “eBay” vecākais produktu viceprezidents. Viņa pieredze būs būtiski svarīga, lai turpinātu “Shopping.com” kā vadošas iepirkšanās salīdzināšanas vietnes izaugsmi. Hadads arī vadīs “eBay” patērētāju elektronikas biznesu.

““Shopping.com” ir pionieris tiešsaistes salīdzinošajā iepirkšanās procesā un viena no visātrāk augošajām iepirkšanās vietnēm internetā,” sacīja Hadads. “Es esmu saviļņots, sākot darbu šādā kompānijā, un ceru tālāk attīstīt spēcīgos pamatus, ko ir izveidojuši Džošs un “Shopping.com” komanda.”

“Tas, ka mēs varam aizpildīt šos amatus ar saviem cilvēkiem, ir apliecinājums mūsu lielajam skaitam ar talantīgiem cilvēkiem,” sacīja Donaho. “Mēs esam ārkārtīgi gandarīti, ka Džošs un Andrē uzņemas šādus izaicinošus vadošus amatus. Viņu lielā pieredze ātri augošu kompāniju izveidošanā un vadīšanā apvienojumā ar viņu veikumu “eBay” padara viņus par ideāliem “Skype” un “Shopping.com” vadītājiem.”

Izsaki savu viedokli