Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Izdevēj-gigants EA Games ir paziņojis par vēlēšanos adaptēt virtuālai videi dzejnieka Dantes Aligjēri leģendāro darbu “Dievišķā komēdija”. EA Games iekšējās studijas darbinieki izmantos “Komēdijas” pirmās daļas “Inferno” sižeta līniju un kopējo noskaņu, lai pastāstītu modernizētu stāstu par stobriem bruņota dzejnieka klīšanu deviņos Elles lokos.

Spēle būs pirmās personas šūteris ar šausmu elementiem un sauksies “Dantes Inferno”. Vienlaikus ar spēli, EA grasās iesaistīties kino biznesā un uz relīzes datumu skatītājiem piedāvāt arī filmu, kas būtu cieši saistīta ar datorspēlē notiekošo. Šīs divas detaļas pagaidām arī ir viss, ko kompānijas preses departaments mums ir gatavs atklāt.

Tomēr šķiet, ka itāliešu dzejnieka darbs ir tikai idejisks iedvesmas avots un atkāpes no tā varētu būt visai pamatīgas. Līdz ar to nav īsti skaidrs, kāpēc kompānija uzskata par vajadzīgu savam projektam uzspiest Aligjēri vārdu. Zinot, ka lielāko daļu mūsdienu spēļu patērētāju mīlestība uz labām grāmatām un līdz ar to arī intelekta koeficients ir nosakāms ar skaitām kauliņu savilkšanu un šūteris nav gluži tas žanrs, kas piesaistītu literatūras zinātniekus, tikpat labi šo topošo FPS varētu greznot kāds mazāk pretenciozs nosaukums.

Izsaki savu viedokli