Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kādu laiku atpakaļ BUUT.Lv redakcija informēja savus dārgos lasītājus par to, ka daži no Apple izstrādājumiem mēdz aizdegties, kā, piemēram iPod Nano un MacBook Pro. Latviešu kompānija Dzertuve plāno speciāli priekš Apple ražot ugunsdzēšamos aparātu iFire. Kā mūs informēja Dzertuves aktīvists Aigars Aigariņš, tad pagaidām ideja par iFire ir tikai konceptuāla un pārrunas ar Apple nav uzsāktas. BUUT.Lv redakciju izbrīnija fakts, kāpēc dzertuve plāno iesaistīties šādā projektā, uz ko Aigariņa kungs minēja: “Tā kā arvien vairāk pamatskolas skolnieku uzturējās Dzertuvē un tādā veidā pasliktinājās vidējais IQ līmenis, tika nolemts slēgt Dzertuvi kā tādu. Protams, Dzertuvi būtiski ietekmēja fakts, ka sīvākie konkurenti bieži vien zog kompānijas idejas.” Zagļu vārdus Aigariņa kungs neminēja, taču viņš izskatījās ļoti apbēdināts un emocionāli sagrauts.


Sadedzis Apple iPod Nano

Aigariņa kungs minēja, ka iFire būs kompakta izmēra ugunsdzēšamais aparāts, kas par nelielu papildus samaksu tiks iekļauts Apple produktu komplektācijā. Tātad Apple pircējam būs iespēja izvēlēties – piemaksāt un apdrošināt sevi vai arī censties iztikt bez brīnumainā aparāta. iFire nebūs klasiskajā sarkanajā krāsa, bet būs sudrabots un pēc izskata atgādinās ābola serdi. Aigariņa kunga prātā lidinās arī doma par dūmu detektoriem iSmoke, taču par tiem kādā citā rakstā.

iFire cena varētu būt aptuveni 69 lati, taču ņemot vērā to, ka nav uzsāktas sarunas ar Apple, pagaidām nav zināms, kad produkts nonāks veikalu plauktos.

Izsaki savu viedokli