Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mūzikas albumi līdz šim ir tikuši pārdoti uz ļoti dažādiem datu nesējiem (lentes, plates, kasetes un diski), un šobrīd tie pārsvarā ir pieejami uz kompaktdiskiem. Tomēr aizvien populārāka kļūst mūzikas tirdzniecība internetā. To ir sapratuši Sony BMG Music Entertainment pārstāvji, kuri fizisku albumu tirdzniecību ir centušies apvienot ar digitālo formātu. Rezultātā Dženiferas Lopezas jaunākais albums būs nopērkams USB zibatmiņas formātā. Lai gan Lopezas (J. Lo) jaunākais albums “Brave” nav pirmais šādā formātā pārdotais mūzikas albums (šī gada jūnijā parādījās ziņas par to, ka grupas White Stripes albums “Icky Thump” tiek pārdots arī USB zibatmiņu formātā, taču nav zināms vai tas ir noticis ar pašu mākslinieku piekrišanu), tas tik un tā ir vērā ņemams solis uz priekšu.

“Brave” glabāsies uz īpaši šim nolūkam izveidotām Adam&Eve USB zibatmiņām, kuru korpusi ir veidoti no sarkankoka. Šo zibatmiņu ietilpība būs 1 GB.

Šobrīd gan nav ziņu par to, kādā formātā būs mūzika, kas ierakstīta šajā zibatmiņā, bet domājams, ka tā būs pietiekami augstas kvalitātes.

Nav vēl zināma šī albuma oficiālā cena, taču baumo, ka tas maksāšot aptuveni 70 ASV dolārus.

Izsaki savu viedokli