Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BSH Home Appliances AB filiāle Latvijā lūdz visus klientus, kuriem pieder Siemens veļas žāvētāji, kas ražoti 2002.gadā, pārbaudīt, vai uz viņu sadzīves tehnikas vienību attiecas šis drošības paziņojums, lai to varētu salabot. Ierobežots skaits sadzīves tehnikas vienību, kas tika ražotas laika periodā no 2002.gada janvāra līdz maijam, ir bojātas elektroniskās komponentes dēļ vadības pultī un varētu pārkarst, kas ļoti retos gadījumos var izraisīt iespējamu dūmu rašanos. Bojātās komponentes bezmaksas remontdarbi, ko veic servisa remontdarbu meistars, novērš šo problēmu. Līdz remontdarbu veikšanai šai problēmai pakļautās sadzīves tehnikas ierīces, piesardzības nolūkos, vajadzētu darbināt, tikai nodrošinot to uzraudzību, t.i., ja kāds atrodas mājās, un nedarbināt tās nakts laikā.

Mūsu klientu drošība ir augstākā prioritāte BSH Home Appliances AB filiālei Latvijā. Tāpēc uzņēmums šodien uzsāk brīvprātīgu drošības akciju noteiktam skaitam veļas žāvētāju, turklāt šī drošības akcija tiek uzsākta nekavējoties. Lai sasniegtu pēc iespējas vairāk patērētāju, turpmāko nedēļu laikā tiks izvietoti paziņojumi dažādos drukātos un tiešsaistes medijos.

Lai pārbaudītu, vai uz veļas žāvētāju attiecas šī drošības akcija, klienti var ievadīt savas sadzīves tehnikas vienības datus tīmekļa vietnē www.siemens-home.com/tumbledryersafety vai arī sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu pa bezmaksas tālruņa numuru 800 04470. Vienošanās ar šim riskam pakļautajiem klientiem par sadzīves tehnikas vienības remontu tiks izpildīta savlaicīgi.

Izsaki savu viedokli