Aktuāls

”Audi” superauto atgriežas Latvijā – šogad Biķernieku trasē ”’Audi R8 Coupe”, ”R8 Spyder” un citi

Auto, Moto

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

Drifta sezonas noslēgums ir pienācis. Jau 9.oktobrī Biķerniekos Drifta sezonas noslēgums un arī Biķernieku trases vasaras sezonas noslēgums. Drifta sezona šogad tiks noslēgta ar Latvijas Drifta Kausa 5.posmu- tātad uz starta šoreiz redzēsim gan street klases braucējus, gan Pro amatierus, kas visu sezonu ir pārsteiguši ar lielo dalībnieku skaitu. Sezonas noslēgumā sagaidāms liels dalībnieku skaits, kā arī katram street braucējam un jaunajam interesentam lieliska iespēja izmēģināt spēkus tieši sezonas noslēdzošajās sacensībās.

Pro amatieru rindās būs ļoti aizraujošas cīņas, un interesanti pārsteigumi, jo šajā ieskaites klasē redzēsiet arī daudz Pro klases mašīnas, un būs īpašs pārsteigums, vienai no PRO skatītāju iemīļotākajām mašīnām šīs būs pēdējās sacensības.

Sacensības sāksies 14:00, ieeja pasākumā no 13:00. Esiet gatavi karstām cīņām un daudz dūmiem. Pasākuma aptuvenais ilgums līdz 19:00.

Šīs sacensības būs noslēdzošās sezonā, tādejādi tiks sadalīts kopvērtējuma pjedestāls. Pagaidām neko noteikt nav iespējams, jo par goda pjedestālu cīnās vairāki sportisti, un visizšķirošākās cīņas ir abās ieskaites starp 2 līdz 4 vietu.

Saistītās tēmas: autosportsdrifts

Izsaki savu viedokli