Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

21.septembrī, Biķernieku sporta kompleksā, pēdējo reizi šosezon, visiem iespēja vērot driftu. Noslēguma sacensībās par uzvarām cīnīsies Midland Latvijas drifta kausa sportisti Street un proam klases, uz starta izies ap 45 dalībniekiem.

Nebaidies no rudens, nāc uz driftu kamēr vēl var, un rudens sākās tikai dienu vēlāk, takā gaidām tevi Biķerniekos.

Pēc ilgiem laikiem pirms sezonas noslēguma cīņām nav zināmi sezonas uzvarētāji, abās klasēs pjedestāla trijnieks var mainīties un kļūs līdz galam skaidrs tikai 21.septembrī, tātad tas nozīmē, agresīvas un nervu kutinošas cīņas.

STREET klasē cīņas par pjedestālu notiks starp 6 sportistiem, bet PRO AMATIERU klasē par gada kopvērtējuma goda pjedestālu cīņas būs spraigas, jo tur notiks cīņas starp vieniem no spēcīgākajiem sportistiem šajā klasē šogad.

Šoreiz lieliska iespēja visiem līdzjutējiem, ATVĒRTAIS DALĪBNIEKU PARKS, tātad katram iespēja pabūt dalībnieku parka, izvēlēties vērot sacensības no turienes vai no tribīnēm, just līdzi saviem favorītiem, fotografēties, pateikties par fantastisku sezonu, un protams kopā svinēt sezonas noslēgumu un uzvarētājus.

Tātad viennozīmīgi, 21.septembrī būs ko redzēt, noskaidrosim beidzot sezonas kopvērtējuma uzvarētāju pjedestālus arī Latvijas Drifa kausā, apsolām emocijām bagātas un drifta pilnas sacensības.

Tiekamies jau drīz, lai noskaidrotu un saliktu visu pa vietām 2013. gada drifta sezonā.

Sākums 13:00, ieeja skatītājiem jau no 10:30

Biļetes tikai 5 Ls- biļetes nopērkamas visās biļešu servisa kasēs un Statoil degvielas uzpildes stacijās.

Atgādinām, ka šoreiz ieejas biļete apvieno sevi 2in1, parastā+dalībnieku parks, tātad šoreiz atvērtais dalībnieku parks visiem, un par vienu cenu.

Biļešu cenas:

  • Parastā biļete pieaugušajiem(2in1)- 5 Ls (Arī uz vietas)
  • Bērniem no 10 g.v. līdz 16 g.v. – 2,50 Ls
  • Pensionāriem- 2 Ls
  • Bērniem līdz 10.g.v. ieeja bez maksas
  • Invalīdiem ( uzrādot invaliditātes apliecību) ieeja bez maksas
  • Auto Caurlaide 8 Ls

540107_512229078864818_169963162_n

Izsaki savu viedokli