Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sociālais medijs draugiem.lv saviem lietotājiem nodod arī iPhone un iPod Touch viedtālruņu aplikāciju “Draugiem+”, kas dod iespēju daudz aktīvāk dalīties ar saturu.

“Ja iepriekšējās Draugiem.lv mobilās versijas vienmēr vairāk ir bijušas par satura patērēšanu, tad ar šo versiju mēs esam centušies padarīt satura pievienošanu maksimāli vienkāršu. Lietotāji novērtēs jaunās iespējās reizē pateikt, kur atrodies, kā arī atzīmēt savus draugus, kas ir kopā ar tevi.”, stāsta aplikācijas izstrādes komandas vadītājs Dāvis Siksnāns.

Aplikācijai izveidots mūsdienīgs dizains, kas ļauj uz viedtālruņa salīdzinoši mazā ekrāna redzēt lielākas bildes un video, kā arī dalīties ar tām, vairākām vienlaicīgi. Tāpat vizuāli pievilcīgi ir redzami visi profila jaunumi un ir iespēja norādīt, kurām draugu grupām ir tiesības redzēt konkrēto ierakstu un kuru grupu ierakstus vēlas redzēt pats lietotājs.

“Aplikācijas centrā ir liela Pluss zīme, kuru nospiežot, ikviens lietotājs ir viena klikšķa attālumā, lai dalītos ar skaistākajiem savas dzīves mirkļiem, turklāt ļoti precīzai auditorijai – ģimenes pasākumus izvēloties radīt tikai ģimenes locekļiem, ballītes draugiem, bet konferenču apmeklējumu savam darba devējam.”- aicina Siksnāns.

No šodienas aplikācija pieejama iPhone un iPod Touch lietotājiem, bet jau pērn aplikāciju kā pirmajiem bija iespēja lietot Android platformas lietotājiem.

Aplikācija “Draugiem Pluss” ir lejupielādējama bez maksas Android (sistēmas 2.1 un uz augšu) viedtālruņu lietotājam Google Play Store aplikāciju veikalā. Savukārt visiem iPhone 3GS, 4, 4S un iPhone 5, kā arī iPod Touch lietotājiem (sākot no trešās paaudzes modeļiem).

Lejupielādē:

App Store Draugiem+ iPhone un iPod Touch

Google Play Draugiem+ Android lietotājiem

Capture

Saistītās tēmas: draugiem.lv

Izsaki savu viedokli