Aktuāls

Baraka Obamas tvīts saņēmis visvairāk ”patīk” Twitter vēsturē

Internets

”Sony” uzvar septiņās kategorijās 2017. gada EISA balvu pasniegšanas ceremonijā

Foto, Audio, Video

Aplikāciju saraksts, ar kurām ”Disney” spiego bērnus

Mobilās aplikācijas

LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

Televizori, mājas kinozāles

Šodien portāls Draugiem.lv atzīmē notikumu, kad pirms astoņiem gadiem tika sperti pirmie soļi, lai radītu Latvijas populārāko sociālo mediju.

“Šo astoņu gadu laikā mēs esam izauguši no trīs cilvēku firmiņas līdz daudznozaru kompānijai ar vairāk kā 100 darbiniekiem. Latvijas draudzēšanās portālu nevar nepamanīt uz pasaules sociālo mediju kartes. Visādi ir gājis, bet pateicoties mūsu lojālajiem lietotājiem Draugiem.lv ir ne tikai spēcīgākais Latvijas sociālais medijs, bet arī 14 dažādu interneta un ražošanas projektu radītājs. Mēs cenšamies stāstīt par sevi daudz, lai ikviens noticētu, ka pie mums var radīt konkurētspējīgus projektus un sapņu darba vietu. Turklāt šī gada laikā esam divkāršojuši grupas darbinieku skaitu.”- stāsta Draugiem.lv radītājs Lauris Liberts.

Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kurā vietējais sociālais medijs ir līderpozīcijās. Šobrīd Draugiem.lv ir 1 255 772 reģistrētu lietotāju no kuriem pusmiljons portālā ienāk katru dienu. Arī uzņēmēji ir novērtējuši vietēja sociālā medija spēku – Draugiem.lv ir reģistrētas 21 291 uzņēmumu un organizāciju Lapas.

“Šovakar mēs kārtīgi atzīmēsim savu jubileju, uzaicinot visus savu meitu uzņēmumu darbiniekus uz ballīti kādā Latvijai ļoti īpašā vietā.”- atbild L.Liberts vaicāts kā tiks svinēta jubileja.

Saistītās tēmas: draugiem.lv

Izsaki savu viedokli