Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Š.g. 30. novembrī, ar 20 stundu tirdzniecību un 20 izciliem piedāvājumiem, Domenikss atzīmēs pasaules auto industrijas pioniera un Vācijas autobūves lepnuma Mercedes-Benz 20 gadus Latvijā. Kopš 1992. gada arī Latvijā Mercedes-Benz ir izcilības un kvalitātes zīme gan vieglo automašīnu, gan komerctransporta segmentā, dzīvē piepildot zīmola moto – The best or nothing.

„Pirms divdesmit gadiem Latvijā ienāca daudzu autobraucēju sapnis – Mercedes-Benz, kas var lepoties ar vairāk nekā gadsimta senu vēsturi un labākajām autobūves tradīcijām. Ar gandarījumu varu teikt, ka šajos gados Domenikss klientiem sapnis ir kļuvis par īstenību un Mercedes-Benz iekarojis pārliecinošu vietu Latvijas auto tirgū. Mūsu klienti ir privātpersonas un uzņēmumi, kas tāpat kā mēs tiecas pēc labākā un izcilības it visā. Novērtējot mūsu klientu uzticību un aicinot pievienoties draudzīgajai Domenikss ģimenei, par godu nozīmīgajai jubilejā esam sagatavojuši 20 izcilas Mercedes-Benz automašīnas, kas par svētku cenām būs pieejamas tikai 20 stundas. Ja vēlaties sev vai savam tuvākajam pasniegt dāvanu, tad kāpēc lai tas nebūtu jauns Mercedes-Benz?” uzsver Domenikss ģenerāldirektors Viktors Troicins.

Par godu nozīmīgajai jubilejai un godinot Mercedes-Benz devumu Formula 1 sacensību attīstībā, 30. novembrī Domenikss saviem klientiem un sadarbības partneriem rīkos arī īpašu fotoizstādi – labdarības izsoli. Tās laikā apskatei tiks izliktas un izsolītas 20 īpašas fotogrāfu Renāra Kora un Riharda Streiķa šogad Valensijā F1 Eiropas Lielās balvas sacīkšu laikā tapušās lielformāta fotogrāfijas. Visus izsolē iegūtos līdzekļus Domenikss ziedos Imantas bērnunamam velodarbnīcas izveidei.

Pirms 20 gadiem pirmā jaunā Mercedes-Benz automašīna, kas tika pārdota Latvijā, bija Mercedes-Benz E – klase. Arī mūsdienās Mercedes-Benz E-klase saglabājusi populārākā modeļa statusu, pierādot, ka klasika ir nemainīga. Vienlaikus notikušas arī lielas pārmaiņas – 20 gadu laikā gandrīz trīskāršojies pieejamais Mercedes-Benz modeļu klāsts, bet S-klase ir kļuvusi par luksusa segmenta autoritāti un nezūdošu vērtību klienta izvēlē.

Latvijā Mercedes-Benz arvien ir vienīgais premium klases automašīnu zīmols, kura importētājs ir 100% pašmāju uzņēmums. No viena autosalona Rīgā esam attīstījuši Domenikss grupu, kas pašlaik ietver 3 Eiropas līmeņa auto tirdzniecības vietām, servisa pakalpojumus, kā arī mazlietoto automašīnu tirdzniecību. Klients šajos gados iepazinis Mercedes-Benz un Domenikss kā uzticamu partneri, kas nodrošina aktuālāko Mercedes-Benz modeļu pilnu klāstu, pasaules līmeņa apkalpošanu un servisu.

Par Domenikss: Domenikss grupā ietilpst SIA Domenikss – Daimler AG ģenerālpārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar Mercedes-Benzvieglo un apvidus automobiļu, pasažieru un kravas mikroautobusu, kravas automobiļu un autobusu tirdzniecību; autorizēts Mitsubishi Fuso ģenerālpārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar kravas automobiļu Mitsubishi Fuso Canter tirdzniecību; oriģinālo Mercedes-Benz, Mitsubishi Fuso rezerves daļu tirdzniecību un servisa pakalpojumu sniegšanu; SIA Domenikss filiāles Ventspilī un Daugavpilī un SIA Baltijas Auto Centrs (mazlietotu automobiļu tirdzniecība). 2010. gadā laikraksta Dienas Bizness veidotajā Latvijas lielāko uzņēmumu topā Dienas Bizness TOP500 Domenikss ierindojās 97. vietā. Reputācijas TOP 2011 Domenikss atrodas 100. vietā. Uzņēmuma panākumus augstu novērtēja eksperti, ierindojot to 1. vietā starp visiem auto tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā.

Saistītās tēmas: automašīnasmercedes-benz

Izsaki savu viedokli