Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Strīdi starp Android un iOS platformu lietotājiem sākās līdz ko iznāca šo operētājsistēmu darbinātie viedtālruņi. Šie strīdi lielākajā daļā gadījumu ir bezjēdzīgi un smieklīgi, izteiktie argumenti ir bērnudārza līmenī un reti starp minējumiem par kādas platformas lietotāja seksuālo orientāciju, reliģiju vai mentālo stāvokli, dzirdami vērā ņemami argumenti.

Līdz šim gan nebija dzirdēts, ka mūžīgie Apple pret Android kari būtu pārgājuši fiziskā vardarbībā, tomēr pateicoties grādīgo dzērienu ietekmei, strīds starp diviem istabas biedriem Tulsā, ASV beidzies ar abu varoņu hospitalizēšanu.

Kāda sieviete pie dzīvojamā kompleksa, auto stāvlaukumā pamanījusi asinīm klātu vīrietu, pēc kā izsaukusi policiju. Likuma sargiem izdevies noskaidrot, ka strīds izcēlies starp diviem istabas biedriem un tā iemesls ir gaužām smieklīgs – kura no viedtālruņu platformām ir labāka – iPhone vai Android.

Policija ziņo, ka abi vīrieši sasituši savas alus pudeles un viens otram ar tām iedūruši, tāpat arī viens pamanījies saplēst pudeli pret otra galva. Šobrīd abi vīrieši slimnīcā ārstē gūtos ievainojumus. Jāpriecājās, ka karstgalvju pulciņā nebija arī citu viedtālruņu platformu piekritēji, iespējams tad ievainoto skaits būtu vēl lielāks.

androidVSios-01

Saistītās tēmas: androidiosiphoneviedtālruņi

Izsaki savu viedokli