Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Strīdi starp Android un iOS platformu lietotājiem sākās līdz ko iznāca šo operētājsistēmu darbinātie viedtālruņi. Šie strīdi lielākajā daļā gadījumu ir bezjēdzīgi un smieklīgi, izteiktie argumenti ir bērnudārza līmenī un reti starp minējumiem par kādas platformas lietotāja seksuālo orientāciju, reliģiju vai mentālo stāvokli, dzirdami vērā ņemami argumenti.

Līdz šim gan nebija dzirdēts, ka mūžīgie Apple pret Android kari būtu pārgājuši fiziskā vardarbībā, tomēr pateicoties grādīgo dzērienu ietekmei, strīds starp diviem istabas biedriem Tulsā, ASV beidzies ar abu varoņu hospitalizēšanu.

Kāda sieviete pie dzīvojamā kompleksa, auto stāvlaukumā pamanījusi asinīm klātu vīrietu, pēc kā izsaukusi policiju. Likuma sargiem izdevies noskaidrot, ka strīds izcēlies starp diviem istabas biedriem un tā iemesls ir gaužām smieklīgs – kura no viedtālruņu platformām ir labāka – iPhone vai Android.

Policija ziņo, ka abi vīrieši sasituši savas alus pudeles un viens otram ar tām iedūruši, tāpat arī viens pamanījies saplēst pudeli pret otra galva. Šobrīd abi vīrieši slimnīcā ārstē gūtos ievainojumus. Jāpriecājās, ka karstgalvju pulciņā nebija arī citu viedtālruņu platformu piekritēji, iespējams tad ievainoto skaits būtu vēl lielāks.

androidVSios-01

Saistītās tēmas: androidiosiphoneviedtālruņi

Izsaki savu viedokli