Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Eidos ir laiduši klajā Deus Ex 3 koncepta attēlus, tādējādi turot savu solījumu parādīt to, kā ir mainījies seriāla dizains kopš pēdējās spēles iznākšanas vairākus gadus atpakaļ.

Kā jau rakstījām, “Deux Ex” trešā daļa būs iepriekšējo spēļu prīkvels, proti, stāstīs par notikumiem, kas norisinājušies labu laiku pirms Dentonu sāgas, lai gan referenču uz tālākā nākotnē notikušo UNATCO specaģenta cīņu ar amerikāņu konspiratoriem būšot ne mazums.

“Deus Ex 3” galvenais varonis būs Adams Džensens – apsargs kompānijā, kas nodarbojas ar biomehānisku implantu izstrādi un tik tikko ir sākusi atklāt tos nanotehnoloģiju jaukumus, kas ņēma tik lielu lomu oriģinālās spēles sižeta līnijā. Džensens, atšķirībā no brāļiem Dentoniem, nav viena cilvēka armija, gluži pretēji, viņš pieder tai apsargu pasugai, kas pavada dienas flegmātiski strebjot kafiju un aplūkojot svārkos iespīlētos laboranšu dupšus. Īsāk sakot, visticamāk viņš ir prasts, mietpilsonisks deģenerāts. Taču tieši viņam nāksies atrisināt rūpīgi savērptu konspirāciju, kad kādā ne tik jaukā dienā Džensena darbavietā ielaužas nezināmas specvienības kareivji un pataisa lokālo darbaspēku par sienu dekorācijām. Izdzīvo tikai apsargs, kurš nu ir apņēmības pilns uzzināt, kas, pie velna, šeit notiek.

Izmaiņas ir piedzīvojis arī vizuālais dizains. Ierasto mūsdienīgo kiberpanka citadeļu vietā jaunajā “Deus Ex” nozīmīgu lomu ieņems renesanses arhitektūra, no kā varam spriest, ka lielu daļu spēles nāksies pavadīt nevis okeāna otrā krastā, bet gan tepat vecajā, labajā Eiropā.

Uz PC, Xbox 360 un PS3 spēle iznāks 2010. gadā.

Izsaki savu viedokli