Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Detroitas starptautiskajā autoizstādē Maserati pirmo reizi plašākai publikai prezentējis savu jaunās paaudzes luksus sedanu Quattroporte. Ar šī modeļa palīdzību Maserati plāno būtiski palielināt pārdošanas apjomus un savu tirgus daļu līdz 2015.gadam.

Ar jauno sestās paaudzes Quattroporte Maserati paliek uzticīgs savai ilgajai sportisko sedanu tradīcijai, kas ar pirmo QP paaudzi iesākās jau 1963.gadā. No otras puses- tas ir milzīgs lēciens uz priekšu dizaina, tehnoloģiju un ražošanas kvalitātes aspektos. Šo modeli ražos pilnīgi jaunā Maserati rūpnīcā, kuras augstāko tehnoloģiju iekārtas izsekos vissīkākās detaļas izpildījuma kvalitātei.

Quattroporte_06

Jaunā Quattroporte ir lielāka, vieglāka, izsmalcinātāka un tajā pašā laikā- praktiskāka par savu priekšgājēju. Ar maksimālo ātrumu 307 km/h šis luksus sedans sacenšas ar divdurvju sporta automobiļiem.

Abus dzinējus-tiešās iesmidzināšanas 3,8 litru V8 un 3.0 litru V6 ar dubulto turbīnu- no jauna izstrādājuši Maserati speciālisti, bet ražoti tie tiks Ferrari rūpnīcā Maranello. Visas versijas tiks aprīkotas ar jaunākās paaudzes 8-pakāpju automātisko transmisiju, kas izstrādāta sadarbībā ar ZF.

Quattroporte_07

Quattroporte ar 530 zirgspēku V8 dzinēju būs jaudīgākais četrdurvju Maserati vēsturē, tajā pašā laikā ir izdevies samazināt izmešu un degvielas patēriņa daudzumu par 20%, salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi. Līdz 100km/h ātrumam jaunais modelis paātrināsies 4.7 sekundēs un savā maksimumā tā griezes moments par 200 Nm pārsniedz priekšgājēju.

Vēl viens jaunums sestās paaudzes Quattroporte būs Q4 pilnpiedziņas sistēma. Atkarībā no nepieciešamības, sistēma regulē griezes momenta sadalījumu no 100% pakaļējās piedziņas uz 50/50 sadalījumu starp asīm.

Quattroporte_03

Tradicionāli augstais apdares līmenis atspoguļojas arī jaunās Quattroporte salonā, kurš pieejams 4 vai 5 sēdvietu izpildījumā. Tehniskie jaunievedumi salona aprīkojumā būs skārienjūtīgs displejs, augstumā regulējami pedāļi, atpakaļskata kameras un opcija- 15 skaļruņu 1280 vatu audiosistēma no firmas Bowers&Wilkins, kā arī WLAN pieslēguma WiFi.

Quattroporte_09

Oficiālā Maserati pārstāvja Modena Motors autosalonā jau pieņem pasūtījumus jaunās Quattroporte piegādei.

Izsaki savu viedokli