Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Chromebook sērijas ierīces turpina izplesties portatīvo datoru tirgū. Tagad ar jaunām Chomebook ierīces nākuši klajā Samsung un Dell. Abas ierīces iemieso šī tirgus segmenta labākās tradīcijas – augstu mobilitāti un saprātīgu jaudu, kas pieejama par  vēl saprātīgāku cenu.

Samsung ir paplašinājis kompānijas Chromebook 2 modeļa versiju klāstu, tagad laižot klajā ierīci, ko darbina Intel Bay Trail sērijas divu kodolu Celeron N2840 procesors. To papildina 2 GB operatīvā atmiņa un 16 GB iebūvētā atmiņa. Ierīces 11,6 collu displejs nodrošina 1366×768 pikseļu izšķirtspēju.

samsung-chromebook-2-intel-laptop-notebook-chrome-os-v1-599x474

Tikmēr Dell ir apgādājis Chromebook 11 modeli ar jaudīgāku versiju. Ja līdz šim piedāvājumā bija Intel Haswell sērijas Celeron 2955U procesoros, tad tagad to nomainījis vēl neprecizētas versijas Intel i3 procesors. To papildina 4 GB operatīvā atmiņa, bet iebūvētās atmiņas apjoms ir 16 GB. Ierīces 11,6 collu displejs nodrošina 1366×768 pikseļu izšķirtspēju.

Tiesa, Dell jaunums ir ne tikai jaudīgāks, bet arī krietni dārgāks par Samsung ražojumu. Kamēr Chromebook 2 jaunā versija būs nopērkama par 250 ASV dolāriem, Dell izstrādātais Chromebook 11 portatīvais dators maksās 379 ASV dolārus.

Dell

Saistītās tēmas: chromebookdellsamsung

Izsaki savu viedokli